Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plasty nárazníků sundání...?


aaischa

Recommended Posts

Původně zaslal: aaischa

Ahoj, na co si dát pozor při sundavání plastovejch krytů nárazníků, v knížce jak na to je to popsaný, je tam nějaká finta nebo něco na co si dát pozor, co mě může zaskočit... ? kuju, potřebuju to obrousit a přebarvit páč to tam neni nic moc :(

Přesně nevím co myslíš....? Můžeš sem třeba dát obrázek co máš na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: aaischa

Ahoj, na co si dát pozor při sundavání plastovejch krytů nárazníků, v knížce jak na to je to popsaný, je tam nějaká finta nebo něco na co si dát pozor, co mě může zaskočit... ? kuju, potřebuju to obrousit a přebarvit páč to tam neni nic moc :(

Přesně nevím co myslíš....? Můžeš sem třeba dát obrázek co máš na mysli?

bohuzel sem praci, obrazky nemam :( myslim jak mas proste naraznik, jak je na tom pridelana znacka, a to samy je vzadu, tak podtim je kastle celkem načatá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nárazník drží na 4 šroubech, zadní má ještě jeden od značky směrem vzhůru a ten se musí na 99%odříznout.. Tak myslíš jako sundat celý nárazník? Ke 2 šroubům vzadu je přístup z kufru, další dva je horor povolit, jsou na bocích u kol, stejně tak vepředu, jen 2 vnitřní dostaneš asi nejlíp když sundáš masku, která drží na 2 + šroubech, případně tam jsou už létama vyměněny za jiné šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

No nárazník drží na 4 šroubech, zadní má ještě jeden od značky směrem vzhůru a ten se musí na 99%odříznout.. Tak myslíš jako sundat celý nárazník? Ke 2 šroubům vzadu je přístup z kufru, další dva je horor povolit, jsou na bocích u kol, stejně tak vepředu, jen 2 vnitřní dostaneš asi nejlíp když sundáš masku, která drží na 2 + šroubech, případně tam jsou už létama vyměněny za jiné šrouby.

mozna si to este rozmyslim :D páč ty šrouby nevypadaj moc v kondici a urvat se mi je nechce... uvidíme, když projdem stk tak se do toho dám ale to bude až začátkem léta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

No nárazník drží na 4 šroubech, zadní má ještě jeden od značky směrem vzhůru a ten se musí na 99%odříznout.. Tak myslíš jako sundat celý nárazník? Ke 2 šroubům vzadu je přístup z kufru, další dva je horor povolit, jsou na bocích u kol, stejně tak vepředu, jen 2 vnitřní dostaneš asi nejlíp když sundáš masku, která drží na 2 + šroubech, případně tam jsou už létama vyměněny za jiné šrouby.

mozna si to este rozmyslim :D páč ty šrouby nevypadaj moc v kondici a urvat se mi je nechce... uvidíme, když projdem stk tak se do toho dám ale to bude až začátkem léta...

záleží na tom jak moc je to načatý, jinak to je fakt že líp se to dělá za tepla:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

No nárazník drží na 4 šroubech, zadní má ještě jeden od značky směrem vzhůru a ten se musí na 99%odříznout.. Tak myslíš jako sundat celý nárazník? Ke 2 šroubům vzadu je přístup z kufru, další dva je horor povolit, jsou na bocích u kol, stejně tak vepředu, jen 2 vnitřní dostaneš asi nejlíp když sundáš masku, která drží na 2 + šroubech, případně tam jsou už létama vyměněny za jiné šrouby.

mozna si to este rozmyslim :D páč ty šrouby nevypadaj moc v kondici a urvat se mi je nechce... uvidíme, když projdem stk tak se do toho dám ale to bude až začátkem léta...

záleží na tom jak moc je to načatý, jinak to je fakt že líp se to dělá za tepla:D

zas tak hrozny to neni, ted je v suchu prelakoval sem co sem moh ale pod ty plasty sem se este nedostal :( ono to hrozny neni ale rozhod sem se ze to trosku dam dokupy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

No tak nám to taky ukaž, udělej ňáký fota:)

tak ju ale až zejtra dneska mam odpolku v práci, zejtra volno... dneska mam padla až v noci ... :grr

A jé, no tak to si užívej, já se tu zas šprtám..:nevim

to já někdy v práci taky... mam práci + školu ... ale :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...