Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rycle a zběsile 1


Stifler

Recommended Posts

Zdravím všechny, nenahráváte náhodou někdo Rychle a zběsile 1? Dneska na Nově. Už delší dobu tenhle film shánim v češtině a na internetu je k dispozici pouze ustříhnutá verze (asi o 5 minut). Pokud tento film měkdo z vás v češtině má, docela bych ho potřeboval. Nebo aspoň zvukovou stopu v češtině... Děkuju všem...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

tak jsem kousek videl :bojim:roll jak prepadly ten modrej nosač-to je ,ale blbost. Takova banda kok.... by nemela sanci na silnici prezit. Jako pohadka dobry.:D:D:D

Taky mi není jasný, jak na takovou kokotinu může někdo vůbec koukat, natož to nahrávat. Tomu se nedá říkat ani pohádka :/ Blbostí to trumfne snad už jen Kobra 11, to jsem se jednou taky naivně kouknul na kousek, když to někdo vychvaloval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ja mam pocit ze jsme ho snad nahraly:myslim

Jo? a na VHSku nebo jak? Klidně by mi stačila i jen zvuková stopa v mp3 formátu...Ale jestli to máš na VHS, tak nevadí. Kdybys mi na dobírku poslal VHSku, byl bych ti moc vděčnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Taky mi není jasný, jak na takovou kokotinu může někdo vůbec koukat, natož to nahrávat. Tomu se nedá říkat ani pohádka :/ Blbostí to trumfne snad už jen Kobra 11, to jsem se jednou taky naivně kouknul na kousek, když to někdo vychvaloval...

Každej má to svoje a mě se líběj filmy s autama...takže Rychle a zběsile, série francouzkých Taxi (nejen proto, že tam hlavní roli hraje automobilka Peugeot), Zběsilá jízda, Mistři hazardu a další - tohle všechno jsou filmy, na který se rád opakovaně podívám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Marlin

ja mam pocit ze jsme ho snad nahraly:myslim

Jo? a na VHSku nebo jak? Klidně by mi stačila i jen zvuková stopa v mp3 formátu...Ale jestli to máš na VHS, tak nevadí. Kdybys mi na dobírku poslal VHSku, byl bych ti moc vděčnej...

na divko :papa. Takze by mohla byt i audio i video stopa. Jestli by jsi chtel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: oddie

Taky mi není jasný, jak na takovou kokotinu může někdo vůbec koukat, natož to nahrávat. Tomu se nedá říkat ani pohádka :/ Blbostí to trumfne snad už jen Kobra 11, to jsem se jednou taky naivně kouknul na kousek, když to někdo vychvaloval...

Každej má to svoje a mě se líběj filmy s autama...takže Rychle a zběsile, série francouzkých Taxi (nejen proto, že tam hlavní roli hraje automobilka Peugeot), Zběsilá jízda, Mistři hazardu a další - tohle všechno jsou filmy, na který se rád opakovaně podívám...

znam o dost lepsi, nez je rychle a zbesile a taxi.

treba V roninovy je super honicka. Pak world fastest indian (v zajeti rychlosti) to je primo super. Puvodnich 60 sekund.... Najdes toho mnoho, nez takovyhle slataniny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Marlin

ja mam pocit ze jsme ho snad nahraly:myslim

Jo? a na VHSku nebo jak? Klidně by mi stačila i jen zvuková stopa v mp3 formátu...Ale jestli to máš na VHS, tak nevadí. Kdybys mi na dobírku poslal VHSku, byl bych ti moc vděčnej...

na divko :papa. Takze by mohla byt i audio i video stopa. Jestli by jsi chtel

To víš, že bych chtěl...A to máš nahrávaný dneska z televize? S reklamama? S tim bych si případně poradil...S videem i zvukem si dokážu velice snadno poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

znam o dost lepsi, nez je rychle a zbesile a taxi.

treba V roninovy je super honicka. Pak world fastest indian (v zajeti rychlosti) to je primo super. Puvodnich 60 sekund.... Najdes toho mnoho, nez takovyhle slataniny.

Hmmm....tak Ronina i to V Zajetí Rychlosti nemam a ani neznám... :( Ale věřim, že existuje dost dobrejch filmů s autama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jj, z dneska. Teda mam za to ze se to nahravalo, aspon mi to bylo receno. Ja ted sjizdim Prison break takze ani netusim co v bedne davaji :D

Klidne ti to poslu nebo nasdilim.

Jo? tak to by bylo skvělý a už je mi jedno, jakym způsobem to bys to realizoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Marlin

znam o dost lepsi, nez je rychle a zbesile a taxi.

treba V roninovy je super honicka. Pak world fastest indian (v zajeti rychlosti) to je primo super. Puvodnich 60 sekund.... Najdes toho mnoho, nez takovyhle slataniny.

Hmmm....tak Ronina i to V Zajetí Rychlosti nemam a ani neznám... :( Ale věřim, že existuje dost dobrejch filmů s autama...

chyba. Mno muzeme toho nasdilet vicero ;)

aspon si oprav ten titulek, bije to do oci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

chyba. Mno muzeme toho nasdilet vicero ;)

aspon si oprav ten titulek, bije to do oci.

Čim víc, tim líp... O titulku vim, všiml jsem si toho hned, jak jsem to odeslal...jen nevim, jak to změnit... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

zkus dat edit u prveho prispevku a editnout titulek. Ale nevim jestli to uz pujde, anzto co jsem dnes zaznamenal, tak pry se muze editovat do hodiny od odeslani prispevku

No, na první příspěvek se už nedostanu! a kdo to vymyslel, že se to dá editovat jen takhle krátce? Neni to podle mě moc užitečná věc, ikdyž vim co tady bylo za trable např. s Komisarem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...