Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž XENON HID 6000K do 205


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: jarajarda

Tak 206 svítí dobře ne? Ale 205 je konstrukčně 25 let zpátky a to platí i o světlech, které dnešním prostě stíhat nemohou, klika že lze udělat tento upgrade, navíc to na první pohled nikdo nepozná;)

Jo, svítí... a s projektorovou optikou svítí ještě líp, než původní čirá (v pežotím servisu jim pěkně padly čelisti, když měli možnost to projet :D). Ale výbojka je výbojka... taky o tom trochu uvažuju, jen mně štve, že nemám elektrické naklápění světel, páč to by se na xenony hodně hodilo.

P.S.trochu mimo, ale jak vypadá 206 Roland G.?:o Kdybys mohl, dej někam fotky a pošli odkaz, nebo založ téma nebo tak.. Téma Peugeot a Roland Garros :) Vím že se dělala 306 v Garrosu, ale 206 to vidím prvně:super

Pěkně. :) Už asi měsíc slibuju Schreekovi fotky, tak je asi budu muset konečně dojít někam udělat... :) Dám vědět.

[upravil dne 3/12/07 Fakir]

Tak jsem Ti to usnadnil:D Už to můžeš psát a vkládat rovnou sem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Tak jsem zkoušel další:

Xenon: http://uk.youtube.com/watch?v=APNCMBseiX0

H4: http://uk.youtube.com/watch?v=wOFn7GEMsOQ

Stejná trasa. Rozdíl je i na špatné kvalitě vidět, bylo mokro.

U toho videa s H4 jsi svítil jenom obrysovkama, aby tam byl vidět ten rozdíl co:aut:D:D :D

Jinak je to teda velikánskej rozdíl, ani jsem netušil, že bude tak velkej:o:o:super

[upravil dne 7/12/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: jarajarda

Tak jsem zkoušel další:

Xenon: http://uk.youtube.com/watch?v=APNCMBseiX0

H4: http://uk.youtube.com/watch?v=wOFn7GEMsOQ

Stejná trasa. Rozdíl je i na špatné kvalitě vidět, bylo mokro.

U toho videa s H4 jsi svítil jenom obrysovkama, aby tam byl vidět ten rozdíl co:aut:D:D :D

Jinak je to teda velikánskej rozdíl, ani jsem netušil, že bude tak velkej:o:o:super

[upravil dne 7/12/07 Vopičí]

No je to tak, propastný rozdíl dvaceti let.. No, foťák neměl nastavené nejlepší rozlišení, bohužel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

No je to tak, propastný rozdíl dvaceti let.. No, foťák neměl nastavené nejlepší rozlišení, bohužel..

No hlavně pořeš nějak dobře dálkový, v noci není světla nikdy dost. Když jsem jel předevčírem večer z Prahy, tak jsem jel za jedním tranzitem a nadával jsem, že jede na čele kolony a není schopnej si rozsvítit dálkový, aby on i ti za ním něco viděli. Pak projelo auto v protisměru a já podle takovýho lehkýho probliknutí poznal, že ty dálkový fakt rozsvítil (čímžto se dotyčnému omlouvám, že jsem na něj vrčel, byť mne nemohl slyšet :)), ale bohužel, oproti těm tlumeným žádná změna, viděli jsme úplně stejný prd. Já když rozsvítím dálkový v těch mých angel eyes, tak je to takovej šajn, že vidím svítit značky pomalu kilák před sebe, a to tam mám jen lepší 55W H7ky (Osram CoolBlue). Tyhle angel eyes jsou teda co do provedení hrozná čína, ale svítí fakt luxusně, to se soudruhům šikmookým nečekaně povedlo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: jarajarda

No je to tak, propastný rozdíl dvaceti let.. No, foťák neměl nastavené nejlepší rozlišení, bohužel..

No hlavně pořeš nějak dobře dálkový, v noci není světla nikdy dost. Když jsem jel předevčírem večer z Prahy, tak jsem jel za jedním tranzitem a nadával jsem, že jede na čele kolony a není schopnej si rozsvítit dálkový, aby on i ti za ním něco viděli. Pak projelo auto v protisměru a já podle takovýho lehkýho probliknutí poznal, že ty dálkový fakt rozsvítil (čímžto se dotyčnému omlouvám, že jsem na něj vrčel, byť mne nemohl slyšet :)), ale bohužel, oproti těm tlumeným žádná změna, viděli jsme úplně stejný prd. Já když rozsvítím dálkový v těch mých angel eyes, tak je to takovej šajn, že vidím svítit značky pomalu kilák před sebe, a to tam mám jen lepší 55W H7ky (Osram CoolBlue). Tyhle angel eyes jsou teda co do provedení hrozná čína, ale svítí fakt luxusně, to se soudruhům šikmookým nečekaně povedlo. :)

Když je zvednu tak jak maj bejt, svítěj jak dálkový, ale trochu jsem je sklonil abych neoslňoval, možná to mám ale spíš rozhozený, budu to muset nechat seřídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

jardo , nějak jsem to tu nepročítal, ale hod mi link na toho borce...

a jak to máš vyřešený , xenon potkávací a do toho se ti do dálky rozsvítí h1???:myslim

čirou sem už prodal, takže jdu do xenonu :aut

Myslíš na toho kterej mi prodal tu sadu? Kouknu se po tom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco si radsej nepriplatil 1000 a nekupil BIxenon?

Nemusel si teraz riesit dialkove a tlmene :myslim

Dialkove v spojleri nie su dobre mal som ich tiez tak zapojene a bola to bieda nepomohli ani 100W zriarovky

Ja mam tieto bixenony na 205 a je to perfektne svietenie a halogenky su dobre akurat na traktor:super

A dialkove a tlmene su vyriesene pomocou teleskopu Jednoducho povedane vybojka sa posuva dopredu a dozadu tym sa meni zmena ohniska

http://aukro.cz/item283698693_xenony_hid_h4_bixenon_6000k_telescopic.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fsesto

Preco si radsej nepriplatil 1000 a nekupil BIxenon?

Nemusel si teraz riesit dialkove a tlmene :myslim

Dialkove v spojleri nie su dobre mal som ich tiez tak zapojene a bola to bieda nepomohli ani 100W zriarovky

Ja mam tieto bixenony na 205 a je to perfektne svietenie a halogenky su dobre akurat na traktor:super

A dialkove a tlmene su vyriesene pomocou teleskopu Jednoducho povedane vybojka sa posuva dopredu a dozadu tym sa meni zmena ohniska

http://aukro.cz/item283698693_xenony_hid_h4_bixenon_6000k_telescopic.html

Ty dálkové se dořeší pak dolů, bez nich je to holé. 2600,- je si myslím solidní cena. Tyhle to jsolu v Aukru ještě polezou asi vejš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak za dopravu?to se dehnat kolem 100dolaru se vsim ....jinak odkud myslis ze to berou na aukru. Kupuji na ebay=>tam to jde většinou z číny. jinak k té záruce, nevím jak kdo ale většinou to dělají výměna za druhý kus, já osobně jsem na ebay koupil jednu věc a příšla mi rozbitá, tak jsem napsal prodejci mail a on mi poslal bezplatně novou věc a funkční.Záleží jestli jsi ochotný přeplatit třeba 50%ceny nebi ne. Ale to už je věc pro každého samozřejmně jak se rozhodne :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

jak za dopravu?to se dehnat kolem 100dolaru se vsim ....jinak odkud myslis ze to berou na aukru. Kupuji na ebay=>tam to jde většinou z číny. jinak k té záruce, nevím jak kdo ale většinou to dělají výměna za druhý kus, já osobně jsem na ebay koupil jednu věc a příšla mi rozbitá, tak jsem napsal prodejci mail a on mi poslal bezplatně novou věc a funkční.Záleží jestli jsi ochotný přeplatit třeba 50%ceny nebi ne. Ale to už je věc pro každého samozřejmně jak se rozhodne :super

No já si chtěl z USA, myslím že z Californie objednat model a k ceně modelu, která byla asi 170USD byla + částka 45USD za dopravu sem do Evropy. Nakonec jsem ho sem dostával půl roku a doprava mne vyšla jen 10USD po státech ke známému, který tam byl pracovně, tak to objednal.

K té záruce, to je možné že Ti to vymění, pokud jsou fér, já to myslel tak že kdyby něco, zítra se seberu a půjdu to vyměnit a nemusím čekat měsíc, než se to vyřídí, né-li déle.

No jasně že to tam kupujou, i tahle je z e-bay, ale je koupená v místě bydliště s plnou zárukou a oni když jich vezmou třeba 20 těch sad, tak se jim ta doprava rozloží a není to takovej ranec:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

no jako jo jasný..má to své výhody ale taky nevýhody...ale pro me jako studenta je rozdil jestli za to dám treba 1800 nebo 3500,- :aut

A co myslíš že sem já :D Mimochodem podpis máš hezkej, ale řekni tu na fóru Radkovi Hurvajzovi, on Ti ho upraví, je na podpisy ten pravej:) aby se Ti tam vešel, nebo se podívej do sekce "POKUSY", tam bude taky někde návod, mě to taky trvalo..:D Auto máš krásný, takovejch už moc není:super

[upravil dne 16/12/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...