Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje zadní nové lampy co vy na to ???


jozefsv

Recommended Posts

Petrovo auto mi furt připadá pěkné, i po změně světel, byť se mi tuning moc nelíbí, tak Petrovo je takové pěkné uhlazené...

Je jako nějaká krásná načančaná slečna která si zaslouží hýčkání... No Petře, nemám pravdu? Nemiluješ tak trochu to své autíčko? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Petrovo auto mi furt připadá pěkné, i po změně světel, byť se mi tuning moc nelíbí, tak Petrovo je takové pěkné uhlazené...

Je jako nějaká krásná načančaná slečna která si zaslouží hýčkání... No Petře, nemám pravdu? Nemiluješ tak trochu to své autíčko? :)

Moc děkuju. To jsi trefil máš pravdu. Sice ho chci prodat ale pořad je to můj miláček :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Pardon, ale nelíbí vůbec. Původní byly dle mě o hodně lepší ;)

Na to nedej, osobně taky nejsem zastáncem tuningu, ale takhle decentně sladěný je bomba. Tyhle světla bych mohl taky, na rozdíl od těch rybích bulv pod deklem, co mají jiní. Jen bych si dovolil varování, či názor. Rozmysli si to s těmi LED žárovkami. Těm světlům sluší rozptyl světla a aby svítila celá plocha paraboly. Pokud tam dáš LED, tak pod tím plastem ti budou svítit jen ty vlastní žárovky a to nebude takové hezké. Např. u koncových světel tak díky rozptylu svítí celá plocha těch dvou sousedních světel a z větší vzdálenosti to splývá. S LED tam budou jen čtyři kulaté fleky.

Původně zaslal: Marlin

koukam ze nakonec pasovaly:)

Proč by ne? To jsou původně na new model (podle té dělící linky)?

[upravil dne 3.12.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to připadá hrozný - takový jako vyblitý, nemá to žádnej konstrast, jako slepý voči to na mně působí. A k tomu ty obrovský kola - jako u žebřiňáku, no hnus velebnosti. Tím samo nechci nikomu brát jeho názor, vkus je u každýho jinej, ale já bych něco takovýho prostě nerozdejchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Marlin

koukam ze nakonec pasovaly:)

Proč by ne? To jsou původně na new model (podle té dělící linky)?

[upravil dne 3.12.07 Kdo]

To si teda nejsem jistej. Ty svetla jsou od 96-99 modely co já vím. Ja sem sem daval totiz kdysi odkaz na ne a bylo tam uvedeny tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...