Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké jsou přesné podmínky, které je potřeba splnit k zorganizování petiční akce???


Medvěd

Recommended Posts

Protože už mě (a věřím, že opravdu zdaleka nejen mě) přestává bavit ten neskutečnej bordel spojenej s jakýmkoli čutálistickým zápasem na Letný a vzhledem k tomu, že se čím dál hlasitěji začíná dokonce mluvit o tom, že na Letný vyroste národní MEGASTADION, chtěl bych jako letenský občan oslovit ostatní leteňáky a další rozumné lidi a pokusit se dostat čutálisty z Letný. Není tu někdo právně natolik zdatný, aby mi poradil s realizací???

Nechci se z Letný stěhovat, ale mám strach, že pokud se něco v brzku nezmění, budu k tomu donucen - a prostě se mi nechce sedět s rukama v klíně a čekat, až mi tu pod oknama místo petard budou fanoušci po sobě natvrdo stříet (samozřejmě pod dohledem PČR placené i z mých daní - kolik na zabezpečení zápasu uvolňuje fotbalový svaz nebo SPARTA samotná???)

[upravil dne 30/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik základních věcí je třeba tady: http://www.nezakladnam.eu/jak-psat-petice

A obsahově podobná situace s Letnou (článek je starý, ale obecně to platit bude): http://www.enviweb.cz/?env=hluk_archiv_eabdf/Ruseni_nocniho_klidu.html

Osobní zkušenost s peticí nemám, ač jsem rok bydlel nad nočním barem a vymýšlel všechno možné, na nějakou dobu pomohlo důrazné řešení po "ukrajinsku", pak jsem se ale stejně přestěhoval :nevim

[upravil dne 30/11/07 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. bydlet tam kde bydlíš, tak už jsem přestěhovanej dávno, tím spíš, že za to, co za ten byt dostaneš, si můžeš opravdu vybírat a sehnat bydlení o řády kvalitnější.

2. jediné, čeho tak nějakou petiční akcí dosáhneš, budou propíchané gumy, když budeš hodně důsledný. Ničeho jiného, to si piš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

1. bydlet tam kde bydlíš, tak už jsem přestěhovanej dávno, tím spíš, že za to, co za ten byt dostaneš, si můžeš opravdu vybírat a sehnat bydlení o řády kvalitnější.

2. jediné, čeho tak nějakou petiční akcí dosáhneš, budou propíchané gumy, když budeš hodně důsledný. Ničeho jiného, to si piš.

A navíc ho čeká rekonstrukce v řádech stovek tisíc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: oddie

1. bydlet tam kde bydlíš, tak už jsem přestěhovanej dávno, tím spíš, že za to, co za ten byt dostaneš, si můžeš opravdu vybírat a sehnat bydlení o řády kvalitnější.

2. jediné, čeho tak nějakou petiční akcí dosáhneš, budou propíchané gumy, když budeš hodně důsledný. Ničeho jiného, to si piš.

A navíc ho čeká rekonstrukce v řádech stovek tisíc.....

Tím spíš bych tam nezůstával ani náhodou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...