Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoce pro naše Peugeotky??


Béďa

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Že bych zajel do myčky???

:super Asi tak nějak bych to taky viděl :)

Ale zas jestli to není zbytečný. V sobotu sem káru parádně nablejskal, tady v tý řadě zasviněnejch aut jen svítilo - a ve čtvrtek mi bylo vytknuto, že bych to moh občas umejt...

Spíš bych to viděl až na dárek k prvním společnejm narozeninám, plánů je spousta, leč peněz se teď v předvánočním čase nějak nedostává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Medvěd

Že bych zajel do myčky???

:super Asi tak nějak bych to taky viděl :)

Ale zas jestli to není zbytečný. V sobotu sem káru parádně nablejskal, tady v tý řadě zasviněnejch aut jen svítilo - a ve čtvrtek mi bylo vytknuto, že bych to moh občas umejt...

Spíš bych to viděl až na dárek k prvním společnejm narozeninám, plánů je spousta, leč peněz se teď v předvánočním čase nějak nedostává...

Máš jezdit do myčky jako já 2x - 3x ročně a vždy si to náležitě odůvodnit. Z vlastní zkušenosti Ti tvrdím, že auto nemyté 14 dní nebo 2 měsíce není člověk běžným okem schopen rozlišit (pokud se teda nejedná o leštěnku stojící v garáži,. že?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Ahoj, dneska mi dorazila zasilka.. takovy predcasny vanoce pro myho mazla.. Mam z toho velkou radost a tak se o ni chci s vami podelit a zeptat se co chystate na vanoce pro sve motorizovane milacky vy??:D

PS: omluvte prosim kvalitu fotek, je to jenom narychlo mobilem..:aut

Krásný potahy, kde jsi je sehnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

ještě neni ani prosinec a už myslet na vánoce? to radši budu fandit fotbalu.. :-) jinak tyhle koberečky mi vydržely půl roku, jsou sice krásný, ale chce to do auta přezůvky :-)

Ehm - a kdy podle Tebe začíná prosinec???

5týho???

Nebo 30týho???..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

ještě neni ani prosinec a už myslet na vánoce? to radši budu fandit fotbalu.. :-) jinak tyhle koberečky mi vydržely půl roku, jsou sice krásný, ale chce to do auta přezůvky :-)

nevim co si mel za koberecky ty ale tyhle se zdaj byt delany kvalitne.. co vydrzej se uvidi;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...