Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám do toho jít????


kendziro

Recommended Posts

Já bych to pořádně opravil - základ musí být .. takže, pořádný gumy, nový brzdy, náplně, a nutné opravy. A pak se rozhodni.

Jestli jsi, ale ochoten třena vyměnit, nádhernej přední spojler za nový gumy - na sklikách bez vzorku to jezdí taky,

jestli zadní křídlo je lepší než nové brzdy,

jezdi mřížka chladiče je suprovější než uložení tlumičů,

jestli ...

... jestli není lepší dělat tjůnink motoru (tj., aby byl v cajku) a přitom zjistit, že to stojí peníze a čas, ale že to pak jezdí...

... a že to stálo hodně peněz, ale že se vrátí, třeba v první zatáčce na mokru...

... možná to poznáš časem...

... jen až budeš dávat nové tjůninkové žárovky, tak prosím ne 100W, ale klasiku 55/60 W + (30,50,něco ) % svítivosti navíc

Je to tvoje auto, tvoje peníze a tvoje rozhodnutí...

(mám prostě jen poradní hlas)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně vix:potlesk

Ono taky záleží jaké máš příjmy,pač já jako student jsem se rozhodl dát auto kompletně dohromady(vše co lze vyměnit-tak vyměnit)od předu do zadu...a už můžu říct že vím co to je vrazit do auta 30000kč...a pak se není čemu divit že auto stavím už skoro rok...:D

PS:ještě že nemám řidičák:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Já bych to pořádně opravil - základ musí být .. takže, pořádný gumy, nový brzdy, náplně, a nutné opravy. A pak se rozhodni.

Jestli jsi, ale ochoten třena vyměnit, nádhernej přední spojler za nový gumy - na sklikách bez vzorku to jezdí taky,

jestli zadní křídlo je lepší než nové brzdy,

jezdi mřížka chladiče je suprovější než uložení tlumičů,

jestli ...

... jestli není lepší dělat tjůnink motoru (tj., aby byl v cajku) a přitom zjistit, že to stojí peníze a čas, ale že to pak jezdí...

... a že to stálo hodně peněz, ale že se vrátí, třeba v první zatáčce na mokru...

... možná to poznáš časem...

... jen až budeš dávat nové tjůninkové žárovky, tak prosím ne 100W, ale klasiku 55/60 W + (30,50,něco ) % svítivosti navíc

Je to tvoje auto, tvoje peníze a tvoje rozhodnutí...

(mám prostě jen poradní hlas)

Se vším máš u mě palec, jenom nevím proč ztrácíš 5 minut života rozepisováním se s tímto textem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...