Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schemy zapojenia podla kniky JAK NA TO...


Maax

Recommended Posts

chcel by som sa vas spytat, mate niekto podobnu skusenost? Zohnal som si knihu JAK NA TO a zistil som, ze mam rozdiel v zapojeniach jednotlivych kontaktov v konektoroch na aute a v knihe. Podla knihy by mal byt vodic oznaceny cislom xxx pripojeny na pin c.1 a v skutocnosti je na c.9 (nepomylil som sa, vedla neho je vyrazene na konektore cislo pinu) a na c.1 je v skutocnosti zapojeny uplne iny vodic. Moze to zavisiet od verzie auta? Nemali by byt vsetky konektory na 206-ke zapojene rovnako (s dodatocnou vybavou alebo bez) okrem motoru podla typu paliva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schemy su robene podla modelu 1999 XS ja mam 1/2000 tak mi to pasuje na 99% okrem autoradia,to nemám v zakl.vybave :D

PS: rozdiely su dosť značné v jednotlivých modelovych radách

napr: dve čidla teploty olej,voda niekde iba jeden,dva budiky na teplotu.....

[upravil dne 30/11/07 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdil tam urcite bude, napriklad u 406 je to uplne neco jineho, schemata pro stary model jsou jina nez pro novy model, zalezi jestli je v aute multiplexni sit, jednotka BSI, nebo je tam jeste klasicka elektrika. Bohuzel knihy z edice Jak na to nejsou v tomhle ohledu zrovna nejlepsi, nijak nerozlisujou a neni napsano ke kteremu rocniku auta ktere schema patri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 206 rocnik 2003 ...a ta kniha by mala byt na 206 vyrobene od 10 mesiaca 1998... nic novsie asi neexistuje...

vedel by si o niecom inom ako tato kniha, kde by sa dali pozriet skutocne schemy zapojeni podla rocnika auta...???

Původně zaslal: Ferry

rozdil tam urcite bude, napriklad u 406 je to uplne neco jineho, schemata pro stary model jsou jina nez pro novy model, zalezi jestli je v aute multiplexni sit, jednotka BSI, nebo je tam jeste klasicka elektrika. Bohuzel knihy z edice Jak na to nejsou v tomhle ohledu zrovna nejlepsi, nijak nerozlisujou a neni napsano ke kteremu rocniku auta ktere schema patri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...