Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypalovanie ziaroviek


ekino

Recommended Posts

Mozete mi niekto poradit?

V lavom prednom svetle sa mi stale vypaluje ziarovka, stretavacie svetlo (H7 ziarovka). Pred mesiacom som kupoval nove ziarovky a od vcera uz zas nesvieti, mozete mi pomoct, nemate s tym niekto skusenosti. Nechce sa mi stale kupovat nove ziarovky. Dakujem

[upravil dne 29.11.2007 ekino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ti asi nepomoze,....je to standartna chyba niektorych kusov...napatie v sieti skace ako dive a hlavne pri starte a na volnobehu. Mne tak casto odchadzali ked som mal zapnutu auto aktivaciu svetiel. Takze pri starte mi auto. odisla aj ziarovka. Potom som to deaktivoval a o vtedy je to o nieco lepsie. Pomozes si akorat tak naistalovanim xenonovej sady, ktora sice neni schvalena pre prestavu. Este su kade ake vylepsovaky, ze natiahnut dlhsi drot ku ziarovke a pod., ale nic poriadne nefunguje. podla mna pokial si nedas vyrobit nejaky slusny stabilizator napatia niekomu, tak si nepomozes...a naviac este tam kdesik umiestnovat nejaky plosak so suciastkami a utesnovat ho pred vodou,...no parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taketo riešenie je dobre, ale len na LED, po prvom zapnutí H7 by to všetko horelo ako fakla, treba tam ešte jeden vykonovy prvok + chladenie a všetko dimenzovať na cca 60W x dve svetla ,čiže cena vyskočí na cca 200korun:papa

a ešte trba ratať s poklesom o cca 2V teda aj z menšou svietivosťou H7

[upravil dne 30/11/07 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ekino

Mozete mi niekto poradit?

V lavom prednom svetle sa mi stale vypaluje ziarovka, stretavacie svetlo (H7 ziarovka). Pred mesiacom som kupoval nove ziarovky a od vcera uz zas nesvieti, mozete mi pomoct, nemate s tym niekto skusenosti. Nechce sa mi stale kupovat nove ziarovky. Dakujem

[upravil dne 29.11.2007 ekino]

Napiš SZ Escaperovi,ten ví jak na to !!;):roker Trápilo mě to hoooodně dlouho a teď mám klid.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...