Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řazení u 205


vinorak

Recommended Posts

potřebuji od vás radu. Mám vůli v řadící páce asi tak 5cm na každou stranu v pohybu vpřed a vzad. Do stran skoro žádnou. Může za to vule u toho na obrázku.(nenapadá mě trefné pojmenování:D ) Takže se ptám jak se to dá rozdělat ?? koukal sem na to a zdá se, že ten čep je navařenej přímo k nápravnici... :myslim

post-0-14109597246963_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by takovou vůly způsobovaly tyhle klouby?Leda že bys to měl utrhlý.Už z té konstrukce ti musí být jasný,že pokud není vůle ještě před nimy tak by měly reagovat okamžitě.

Spíš bych si k tomu někoho vzal,aby ti řek kdy ty klouby začínaj reagovat,při tom pohybu pákou,samozvřejmě z neutrálu,možná to má nasvědomý právě ona.Ale je to jen odhat ještě jsem s tím problém neměl.Měla by jít sežtelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to rozdělával nedávno ale né protože bych měl vůli na páce ale protože mi tam šli rychlosti ztuha.

tu matku musíš povolit - zaber- pak jsem vše řádně očistil namazal grafitkou a řadí se jedna báseň.

Jo POZOR mám dojem že pod tou matkou je podložka která se přihne k matce jako pojistka proti povolení pořádně to očíhni a určitě neublíží to prostříknout tak den či tři před povolováním nějakým přípravkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

Měle se ti to tak moc,že to udělá vůly 5cm?Dělej jak myslíš,rozebráním a odstraněním vůle nic nezkazíš,spíš pomůžeš.

táhlo se taky trocu mele ale tak max půl cm. Když hejbu s pákou dopředu tak se to otočí ale taky uhne do strany. prostě se s tim dá kvrdlat do všech stran...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO jo jenže jde o to když pohneš tou pákou z neutrálu dopředu nebo dozadu kdy ti začne reagovat ten kloub(táhlo,prostě to co se hodláš rozebrat)!Když tam máš vůly půl centimetru tak my neříkej že se k vůly tomu kvrdlá řadící páka 5 centimetru.

Já taky kvrdlám do všech stran a problém s vůlý na páce nemám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od vinorak

"no zkoušel sem to tak že sem ten kloub držel tak aby se jenom otáčel a táta řadil a byla tam vůle celkem nulová, a z toho usuzuji že ten kloub je tam na otáčení a né na šmrdlání..:cool:"

........................................................................................................

Ano hrozně se omlouvám,že jsem tady žvatlal takové hovadiny,cítím se hrozně hloupě:mad::)když si představím uložení té řadící páky(fyzikálně delka obou ramen)tak ano ta vule v tom co chceš rozebrat vklidu muže udělat vůly těch 5cm.

No aspon jsem zas o něco chytřejší ještě že jsou tady takový všeznalci jako je oddie

Tak snad už sto dal do kupy a páka se zas chová jak má.

No tak snad dá vinorak vědět jestly tím odstranil celou vůly.

Když se zmílým tak to přiznám.:papa

Posilam i nákres nejdřív jsem to skoušel na tužce pak jsem to i nakreslil:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak dneska se mi konečně podařilo ten šroub povolit. Ale jelikož tam je tak mizerný přístup tak mám úplně sedřenou ruku... auto potřebuju takřka každý den tak to rozeberu až o víkendu.

A teď otázka, co najdu až to vyšroubuju?? Je tam jenom ten šroub a to elko s nějakým futrem uvnitř? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...