Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž displeje typu B na Peugeot 206


ELJEFE

Recommended Posts

Potřeboval bych nutně poradit jestli je možné, dodatečně namontovat displej typu B na Peugeot 206 2.0 rok 2001?Ted je tam displej typu A.Displej B může ukazovat tyto hodnoty aktualni spotreba,

prumerna spotreba,

prumerna rychlost,

odjeta vzdalenost od vynulovani,

dojezd na nadrz pro ilustraci přidávám foto a kolik se pohybuje cena dipleje B jestli někdo nevíte?Předem děkuji za každou cenou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jestli máš MUX bo neMUX auto. Rok 2001 byl tak nějak zlomovej, takže jen podle roku výroby těžko říct. Jestli můžeš, hoď fotku páček pod volantem, podle toho se to dá poznat. Nebo napiš VIN, z toho se to nechá taky zjistit.

//Mrkni na následující odkaz: http://www.forum-peugeot.com/Forum/forum-peugeot/Peugeot-206/Divers-12/206-mux-mux-sujet_31129_1.htm

Sou tam dvě fotky. Nahoře je MUX auto (palubní počítač by šel doplnit), dole bez MUX - tam palubák nedostaneš. Ty fotky nejsou nic moc, na jedný polský stránce je to popsaný ještě líp, tu ale teď nějak nemůžu najít. Důležitej je tvar páček pod volantem. MUX jsou kulatý, bez MUX krapet hranatější.

[upravil dne 29/11/07 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že do neMUX 206-tek se palubní počítač nikdy nedával, tzn neexistuje jednoduchá cesta jak jej dodělat. Jedině by ses mohl pustit do instalace nějakýho univerzálu, ale je to fakt hodně drátování, myslím že kdybys to viděl, zjistíš že se bez problémů dá žit i bez toho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

troufnu si rict, ze kdyby ridici jednotka motoru mela vystup - drat s cislem 1368 tak je vyhrano, sel by tam pak dobastlit displej treba ze 406 nebo citroenu XM, tem staci jen ten jeden drat od ECU a pak jeden drat od snimace rychlosti auta a uz to ukazuje spotrebu ;) Chtelo by to presnej typ motoru a ridici jednotky a sehnat schemata zapojeni ECU a mrknout, nebo pak primo v aute najit ten drat 1368 na konektoru ECU, presvedcit se ze tam je fyzicky a pak by to bylo jasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ELJEFE

Diky hoši za rady, ale asi to vzdávám a vystačím si s displejem A

to nevzdavej, zkus se mrknout do kabeloveho svazku od ridici jednotky , jeslti tam nenajdes ten drat 1368, pokud tam bude, nemel by byt problem PPC dodelat aby fungoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

troufnu si rict, ze kdyby ridici jednotka motoru mela vystup - drat s cislem 1368 tak je vyhrano, sel by tam pak dobastlit displej treba ze 406 nebo citroenu XM, tem staci jen ten jeden drat od ECU a pak jeden drat od snimace rychlosti auta a uz to ukazuje spotrebu ;) Chtelo by to presnej typ motoru a ridici jednotky a sehnat schemata zapojeni ECU a mrknout, nebo pak primo v aute najit ten drat 1368 na konektoru ECU, presvedcit se ze tam je fyzicky a pak by to bylo jasny

No hele, jestli se nudíš a nemáš co dělat, není problém. Klidně za tebou zajedu a můžem to prolézt a vyřknout finální verdikt ;)

Jinak hlavní vodítko který mě vede k závěru, že do neMux 206 se PP nikdy nemontoval je servicebox. Kdo tam najde páčku pod volant do neMux auta s ovládáním PP, má u mě flašku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MirasCC:Tak čas by se na to našel to si děláš srandu, že bys dojel z Prahy abys mě pomohl zjistit jetli to de:o já bydlím kousek od Brna.JInak jak píšeš že :Jinak i do neMUX 206 se dává velkej víceřádkovej grafickej displej. Umí datum, čas, venkovní teplotu, info z rádia a CD changeru... Tak tenhle displej přesně mám a pokud došlo k nějakému nedorozumění chtěl sem zjistit jestli by šel namontovat displej typu B ten ukazu je spotřebu atak a o to mi šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MirasCC:Tak čas by se na to našel to si děláš srandu, že bys dojel z Prahy abys mě pomohl zjistit jetli to de:o já bydlím kousek od Brna.JInak jak píšeš že :Jinak i do neMUX 206 se dává velkej víceřádkovej grafickej displej. Umí datum, čas, venkovní teplotu, info z rádia a CD changeru... Tak tenhle displej přesně mám a pokud došlo k nějakému nedorozumění chtěl sem zjistit jestli by šel namontovat displej typu B ten ukazu je spotřebu atak a o to mi šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...