Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

XENON


BIBOP

Recommended Posts

Koupil jsem na aukru za cca. 2000,-

Bohužel jsem koupil 8000K. Svítí dobře, ale na můj vkus moooc modře. V reálu to vypadá tak, že mě neuvěřitelně oslňuje středová čára a na značkách jde vidět pouze vše co je bílé. Jinak jsem spokojený. Svítí dále. Jen jsem je musel nechat seřídit. Je tedy pravda, že lom světla je úplně jiný a nelze tím dosáhnout ideálního tvaru světelného toku. Ale neoslňuji :-)

Dnes bych asi šel raději do DS1 s čočkou a dal si práci se zabudováním čočky do světlometu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Koupil jsem na aukru za cca. 2000,-

Bohužel jsem koupil 8000K. Svítí dobře, ale na můj vkus moooc modře. V reálu to vypadá tak, že mě neuvěřitelně oslňuje středová čára a na značkách jde vidět pouze vše co je bílé. Jinak jsem spokojený. Svítí dále. Jen jsem je musel nechat seřídit. Je tedy pravda, že lom světla je úplně jiný a nelze tím dosáhnout ideálního tvaru světelného toku. Ale neoslňuji :-)

Dnes bych asi šel raději do DS1 s čočkou a dal si práci se zabudováním čočky do světlometu :-)

Tak tak není nad čočku s výbojkou D1S.......:potlesk:potlesk:potlesk mohu vřele doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Georginho_cz406

Koupil jsem na aukru za cca. 2000,-

Bohužel jsem koupil 8000K. Svítí dobře, ale na můj vkus moooc modře. V reálu to vypadá tak, že mě neuvěřitelně oslňuje středová čára a na značkách jde vidět pouze vše co je bílé. Jinak jsem spokojený. Svítí dále. Jen jsem je musel nechat seřídit. Je tedy pravda, že lom světla je úplně jiný a nelze tím dosáhnout ideálního tvaru světelného toku. Ale neoslňuji :-)

Dnes bych asi šel raději do DS1 s čočkou a dal si práci se zabudováním čočky do světlometu :-)

Tak tak není nad čočku s výbojkou D1S.......:potlesk:potlesk:potlesk mohu vřele doporučit

a copak je to D1S? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa tam tie čočky upevnia? Vyreže sa diera namiesto žiarovky a surovo sa do paraboly našrobujú celé šošovky? Ako je to s vyosením svetla, nastavením rovinosti,sklonu, nemôže sa to tam predsa hodiť ako murár maltu:o Postupy tu boli,nikto sa nevenoval týmto detailom, ale kto to nevidel ako ja, tak si to neviem predstaviť:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Georginho_cz406

Koupil jsem na aukru za cca. 2000,-

Bohužel jsem koupil 8000K. Svítí dobře, ale na můj vkus moooc modře. V reálu to vypadá tak, že mě neuvěřitelně oslňuje středová čára a na značkách jde vidět pouze vše co je bílé. Jinak jsem spokojený. Svítí dále. Jen jsem je musel nechat seřídit. Je tedy pravda, že lom světla je úplně jiný a nelze tím dosáhnout ideálního tvaru světelného toku. Ale neoslňuji :-)

Dnes bych asi šel raději do DS1 s čočkou a dal si práci se zabudováním čočky do světlometu :-)

Tak tak není nad čočku s výbojkou D1S.......:potlesk:potlesk:potlesk mohu vřele doporučit

a copak je to D1S? :myslim

D1S je patice výbojky a její označení tak jako třeba H4,H7 atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: igor.sk

Ako sa tam tie čočky upevnia? Vyreže sa diera namiesto žiarovky a surovo sa do paraboly našrobujú celé šošovky? Ako je to s vyosením svetla, nastavením rovinosti,sklonu, nemôže sa to tam predsa hodiť ako murár maltu:o Postupy tu boli,nikto sa nevenoval týmto detailom, ale kto to nevidel ako ja, tak si to neviem predstaviť:myslim

Já to tak přesně mám a je to drbačka s nastavením sklonu a ůhlu světla ale jde to........ postup je zkoušet,zkoušet a zase jen zkoušet.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja musím spomaliť tempo výdajov, aspoň nateraz, lebo mi dá manželka výpoveď. Zimné gumy, poistka jedna aj druhá, poplašné parkovací asist.....atď.Teraz som to kúpil a musia sa mi ustáliť výdaje. Splácam pôžičku naň. Možno na jar. Zatiaľ rozmýšľam nad tými z Oktávky II. č ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: igor.sk

Otázka na Přemu: čím si vyrábal dieru do svetiel. pílka, pilník, fréza alebo RG4....:aut

Nevím co RG4 ale já to dělal rychlootáčkovou bruskou s výměnnýma frézama atd.co má ten bowdenový nástavec do ruky jde to s tím v pohodě......:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...