Jump to content
Motyl

Brzdová světla - nefunkční

Recommended Posts

Ahoj, zrovna řeším několik problémů a asi ten najpalčivější jsou nefunkční brzdová světla. Všechny 3!:o

Neměl jste někdo podobný problém?? Zkoušel jsem jít po pojistkách, jsou všechny v pohodě. Jako další jsem zkoušel oba spínače na brzdovém pedálu - předpokládám jeden od světel,druhý od tempomatu.Zkusil jsem propojit oba kontakty na každém z konektorů a žádná reakce.

Zítra jde autí na diagnostiku tak snad tam něco objeví. Každopádně začalo to v pondělí hláškou od ASR/ESP že není funkční,včera šli do háje ty brzdový světla a dneska jsem zjistil že nejde ani tempomat...:(:(:(

Něměl jste někdo podobné problémy...??

406, 2.0HDi, 80kW 2003

Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl jsem taky takovy problém,zjistili mi to na STK odkud mě vykopli.Tak jsem prochazel celou eletriku nevěděl jsem čím to je a na konec to byl ten spínač pedálu ten černý,blbě spínal.Tak jsem ho vyčistil rozhybal a strčil zpět.Zkoušel jsem to na první polohu klíčku a furt mi to nešlo,tak jsem pak vyzkoušel tu druhou kdy se rožnou všechny kontrolky a najednou to svítilo.Nevím jestli to je tvuj problém

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mohl bys trochu popsat jak to probíhalo u tebe? Myslím jestli taky nejdřív ESP přetalo chodit a pak ty brzdy,jestli jsi musel závadu smazat přes PC nebo jestli stačilo jen vyměnit spínač atd.

Jenom mi troche vrtá hlavou, že kdyby to byl jenom spínač (kéž by to byl jenom spínač!) tak by přece po spojení těch kontaktů na konektoru měly ty světla svítit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×