Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak jsem se dnes sklouznul :-(


Pepito

Recommended Posts

Už jste se zkusili sklouznout na sněhu?Já už jsem měl letos možnost několikrát,ale dnes jsem to trošku přepísknul: :grr

U garáže za barákem jsem to zkusil přez ručňovku a nějak jsem to neodhadl a pravým zadním kolem jsem narazil do obrubníku a lehce to odnesl plechový disk a trošku víc poklice :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si taky párkrát zaklouzal. Ono to člověku nedá a musí za tu ručku zatáhnout... :D

Ale včera mi to v jedný pravoúhlé zatáčce neplánovaně ujelo nejdřív nedotáčivě a pak přetáčivě. Kontra a srovnalo se to. Naštěstí jsem jel celkem pomalu. Za co se ale stydím je že mam ještě letňáky. Včera mi konečně přišly nové zimáky a dnes jdu nazouvat. Continental TS810. Jsem na ně zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nejlip se blbne na prazdnem parkovisti, treba takle v praci na nocni. Shodou okolnosti kdyz jel dnes kolega do prace, tak to pred nim v tunelu nekdo zaslapl a jelikoz to kolega na letnakach nejak nestihal ubrzdit, tak se supl do druhyho pruhu, kde bylo trochu namrzlo a jeste zatahl rucku... Takze se ritil tunelem po boku (kolmo k silnici) asi osmdesatkou. Malem to prevratil, ale nakonec to dobre dopadlo, netrefil zadne auto a ni zed. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to měl tedy kliku. Mě se stalo včera při cestě z nákupu + prckem a ženou, že nějaký dobrák se rozhodl uhnout na benzínku v protisměru na kterou se ale nedá uhnout nedá. Jen pouze ve směru opačném. A místo toho aby to aspoň urychlil, když už dělá přestupek přes plnou čáru že, tak zcela zastavil :grr A to bylo. Nehoda sice žádná, ale v zrcátku to vypadalo jak na kuželkách. Každý uhýbal kam to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...