Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smíšené páry Česko - Slovensko


Gargamell

Recommended Posts

Původně zaslal: Gargamell

Moje je registračka je taky ďábelská 2P5 4503 - no, je pravda, že musíš mít trochu fantazie. A přítelkyně je z Bánské Bystrice :D Já myslel, že kdybych se lépe učil tak se můžu stát policistou na dopravním inspektorátě - i když dnes už to má pod kontrolou jiná instituce.

Nene, takhle to nefunguje, my nemáme s inspektorátem nic společného my si registračku uděláme takovou jaká se nám líbí:D, ženu mám místní, ale mamka je slovenka;) a tatík čech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

rozumej: prosim o vysvetleni :)

Ako, podívej. Já jsem dost tolerantní na to, abych dokázal připustit i tu eventualitu, že soužití s tichou intelektuálkou ulovenou v knihovně může mít v jistých životních situacích i své výhody - jako příklad takové situace mě napadá svatební obřad, kdy toto tiché stvoření ze sebe nedokáže dostat jediného slova, takže nedojde ani na "ANO" které je právním řádem vyžadováno pro uznání sňatku jako právoplatně uzavřeného, nicméně pravda je taková, že většina příslušníků mužského pohlaví o takové exempláře jednoduše nestojí.

(uff, to bylo dlouhý souvětí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: aka

co je spateho na loveni v knihovne? :-o

Úlovky?

Přesně tak :D :D :D

Tuhle skutečnost, tj. image vědecké pracovnice zhodnotil už Grossmann ve své povídce Volba miss. I životní situace víceméně dávají za pravdu, že je někde chyba. Mám kamaráda, který si takovouto vědátorku (přes chemii)i vzal. Vyprávěl, jak jeho manželka stála v kuchyni s kuchařkou v ruce a dlouze hloubala. Když se jí po čase zeptal, v čem je problém, že nepokračuje v přípravě jídla, tak prohlásila: když já nevím, kolik gramů je "špetka" soli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako tak pozeram tak to Cesko-Slovensko je pekne premiesane. Zrejme to bude malou jazykovou barierou. Ked tak pozeram na svoju rodinu, tak sice rodicia su obaja slovaci, ale krstnych rodicov mam z ciech a sestra je vydata za cecha (zije v Beroune).

Ked zoberiem do uvahy kolko ludi odchadza do ciech tak o par rokov budeme z hladiska genofondu jedna republika :D

Uz len indianov vystahovat do zvysku EU a bude pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:myslim safra.... co je na nás tak hroznýho oproti kočkám ze SR?

Vendulko, asi si na nás prostě každý netroufne, no :D :D :D

ale jinak souhlas, že na Moravě, na Slovensku a v Rusku jsou pěkné holky.... Čechy jsou taková dělící čára :D:D:D:aut:aut:aut

nebud smutna, nie je to pravda. Slovani su Slovani a v Cechach som stretol vela peknych zien. :super

Nasa family to ma tiez po Cechach roztrusene a v praci sa s Moravakmi tiez radi porozpravame, radsej ako s Nemcami.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Prostě i když někde nad námi rozhodli o nás bez nás (myslím tím rozdělení ČSR, které si většina normálních lidí nepřála a přesto se uskutečnilo) tak my se vzájemným družením stejně nedáme a to, co oni zpackali

NAPRAVÍME

Já už začal, kdo se přidá?

Trošku si hodím OFFTOPIC ... a to, že už někdo i zpackat ono "o nás bez nás" v roce 1918! :myslim:myslim

Jinak uznávám, že Sloveny jsou dobrý roštěny, ale ono ani tak nezáleží na národnosti, ale na tom, co má ta žena v sobě ... jako v hlavě ... třeba ... a když ne v hlavě, tak alespoň jinde ... ;) třeba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jinak uznávám, že Sloveny jsou dobrý roštěny, ale ono ani tak nezáleží na národnosti, ale na tom, co má ta žena v sobě ... jako v hlavě ... třeba ... a když ne v hlavě, tak alespoň jinde ... ;) třeba ...

Říká se tomu "vnitřní krása". ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

tak my se vzájemným družením stejně nedáme a to, co oni zpackali ....NAPRAVÍME.......Já už začal, kdo se přidá?

Inu, já bych se tedy přidal, ale napíšeš mi předsedo omluvenku pro manželku?? :mrk:mrk

Jakože vyšší zájem..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: aka

rozumej: prosim o vysvetleni :)

Ako, podívej. Já jsem dost tolerantní na to, abych dokázal připustit i tu eventualitu, že soužití s tichou intelektuálkou ulovenou v knihovně může mít v jistých životních situacích i své výhody - jako příklad takové situace mě napadá svatební obřad, kdy toto tiché stvoření ze sebe nedokáže dostat jediného slova, takže nedojde ani na "ANO" které je právním řádem vyžadováno pro uznání sňatku jako právoplatně uzavřeného, nicméně pravda je taková, že většina příslušníků mužského pohlaví o takové exempláře jednoduše nestojí.

(uff, to bylo dlouhý souvětí)

Nemohu si pomoc, ale tvuj vyraz ticha inetelektualka me fakt dostal....uz dlouho me nikdo nenazval tichou osobou(krom me ve chvilich. kdy se to hodi...) presto v knihovnach travim spoustu casu.....a ne na lovu tichych inteektualek.....takze kde je chyba?

A umim pekne nahlas rict ne i ano ;)

knihovna= nepouzitelnost pro zivot? zajimava myslenka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako, to není tak, že každá, která se vyskytuje v knihovně, je ten exemplář. Naopak - je to tak, že takový exemplář se vyskytuje v knihovně.

Schválně se tam příště porozhlédni kromě knih také po lidech a uvidíš, že tam někdo takový bude. Vím o tom své, taky tam chodím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...