Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Je zde mrtvo


padaj

Recommended Posts

Ahoj, nedávno sem se stal také majitelem tohoto auta, vyrobenýho 1996, s litrovým motorem a najeto 87000. A chtěl bych se zeptat na pár věcí:

1. Za jak dlouho vám začnou stříkat ostřikovače? Moje začínaj, až když už stěrače tak 4 setřely přední okno a na zadnim je to ještě mnohem dýl.....tak mě přijde že to neni normální, když jdou tak dlouho na sucho.

2. Jakou máte spotřebu? Jezdim tak půl okresky a půl město a auto si veme 6,5l/100 a to mě přijde dost na to že všude čtu, že lidi jezdí za 5l/100

za odpovědi předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hale měl jsem předtim taky obsah 1.0 starej model a jezdil jsem většinou město a taky jsem jezdil za 5 jak hovno ale ted mam tu 1,4 a jezdim to same ale za 7 no nevim no myslim si ze na delsi bych se ted dostal tak na 6 a v lete by to mohlo byt o neco lepsi nevim no!!!

hale kujone myslis ze sport. vzduchovej filtr s oddechovym maj vliv na spotřebu??Mam je tam a nevim no!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hale ty voe nejsou špatný ty filtry ja když za to vezmu tak to ma celkem dobrej zvuk takový jak když to nasává celkem jsem spokojenej akorad je musim vyčistit to asi udělam po zimě ale už by to potřebovali.

wena: nevíš čim to čistit prej na to něco prodavaj ....co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eště jsem to nedělal mám na tom odježděno tak 5tis. a na zimu sem ho vyndal(ta moje mrcha to tam má řešený tak jako škodovky tahá teplej vzduch od svodů aby byla rychlejš záhřáta a vypnul sitič)jinak kamarádovi to čistěj v servisu když mu měněj olej a olej filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotku jsem nedělal.ale na jaře to trošku vylepším než loni.měl sem tam tu plechovou flexi hadici o průmměru 10cm která mi přiváděla studenej vzduch,měl sem to taky těsně u motoru a po cca 100km sem sahal na filtr a byl docela studenej.eště to odstínim ale zatim nevim čim. v sekci tuning se to řeší hodně musíš jen hledat tam inspiraci určitě najdeš,ale mám pár fotek postahovanejch z netu tak ti je můžu zaslat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...