Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio do 306


hnjupis

Recommended Posts

Původně zaslal: kokylaka

Zdravím,měl jsem odpojený AKU,mám origo rádio,zadal jsem kod,ale zřejmě špatným postupem několikrát za sebou.Teď se mi po zapnutí radia neobjeví ani nápis CODE,jen čárky vedle sebe.Takže je totálně zablokované?Má někdo podobnou zkušenost?DÍK.

Neni totálne zablokované, musíš ho nechať hodinu zapnuté a potom sa znovu objaví CODE IN. Teda pokiaľ máš origo Clarion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: limar

Původně zaslal: kokylaka

Zdravím,měl jsem odpojený AKU,mám origo rádio,zadal jsem kod,ale zřejmě špatným postupem několikrát za sebou.Teď se mi po zapnutí radia neobjeví ani nápis CODE,jen čárky vedle sebe.Takže je totálně zablokované?Má někdo podobnou zkušenost?DÍK.

Neni totálne zablokované, musíš ho nechať hodinu zapnuté a potom sa znovu objaví CODE IN. Teda pokiaľ máš origo Clarion.

Tak já to zkusím,je to origo Blaupunkt.Dík za radu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam SONY CDX-GT414U s USB uz cca 2 roky a mozem len odporucit. Stale pouzivam len USB kluc, palenie CD mi pride ako maximalne nekomfortna vec:D Zvuk to ma v kombinacii s origo clarionom vpredu aj vzadu na pocudovanie dobry, stalo to vtedy cca 166e takze dnes ceny radii s USB musia byt uplne inde, rovnako aj ceny USB klucov. Skratka v dnesnej dobe ked radio, tak s USB;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Andreww

Na žlutém musí být neustále napětí. Je to napájení paměti. Červený pak jen při klíčku na první a druhou polohu.

Od rádia mám propojovací kabel dále do ISO konektorů,tak mám prohodit na tom kabelu červený na žlutý a opačně?Elektrice nehovím proto se ptám abych něco neodpálil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...