Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio do 306


hnjupis

Recommended Posts

Dobry den,jsou tu vanoce a ja bych si rad koupil do autika nejake radio na CD,mp3(popr.flash)..Mohli by ste mi dat nekdo tip na nejake dobre(ZA DOBROU CENU).Mam Peugeota 306 1.8 16V sedan,r.v.1998,radio origo na kazety 3035.Dekuji,vim ze uz to tady bylo ale nikde sem nenasel jasne napsano mam tohle a tohle a jde to,vsude jen same dohady jak by to mozna slo..Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ti slo ovladani nasonakoj tak ten sonak uz musi mit primo kontaqkt na origo sony ovladac a ten vapada jako klasickej JACK,pokud to radio ma tenhle vstup uz nebude problem sehnat redukci,ale nereknu ti kde a za kolik!u jinych radii to bude obdobne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

kdysi se to tu resilo, redukce te vyjde tak na pulku radia coz je nejakejch 1500Kc.. takze to asi moc lidi nekupuje..:roker jinak ja mam radio od Alpine a jako ze bych potreboval tu packu pod volantem nejak nepocituju..;)

Vim ze to neni nutnost ale dost sem si na to zvykl a kdyz uz tam ta packa je...Ale jeste mozna zvazuji moznost CD menice...Ale ten je za nejaky 2000,- a to co umi nevim nevim...Oproti tomu radio.Ale nechce se mi vereit ze to tady nikdo nema..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím všechny bohužel sklamat:D (víc ale potěšit po tomto vašem zjištění);)

Tu redukci vůbec nepotřebujete,stačí být jen trošku šikovný a origo páčka vám bude fungovat i pro Sonku u mně model CDX-R3300,samozřejmně kdo nemá páčku tak si příslušnou funkci muže udělat na kolébkový přepínač:super.

Pro ovládaní dané funkce pro rádio stačí jen mít příslušný odpor.Ty staré je třeba odpájet,nové sem vyvedl pomimo.Samozřejmně je potřeba ještě Jack 3,5mm které se přpojí do rádia.

A teď ti hodnoty odporů které je potřeba docílit pro dannou funkci:

Volume - 20,7-26kohm

Volume + 15.2-18kohm

Track + /freq + 8-8,9kohm

Track - /freq - 9,1-14kohm

Tyhle hodnoty jsem naměřil u mně,pokud byste to mněli trošku jinak nebo tam byla nějaká odchylka tak se nedivte:roker přeci jen nějaký pátek to je co sem si to přepojoval.

Doufám, že to mnohým pomůže:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Musím všechny bohužel sklamat:D (víc ale potěšit po tomto vašem zjištění);)

Tu redukci vůbec nepotřebujete,stačí být jen trošku šikovný a origo páčka vám bude fungovat i pro Sonku u mně model CDX-R3300,samozřejmně kdo nemá páčku tak si příslušnou funkci muže udělat na kolébkový přepínač:super.

Pro ovládaní dané funkce pro rádio stačí jen mít příslušný odpor.Ty staré je třeba odpájet,nové sem vyvedl pomimo.Samozřejmně je potřeba ještě Jack 3,5mm které se přpojí do rádia.

A teď ti hodnoty odporů které je potřeba docílit pro dannou funkci:

Volume - 20,7-26kohm

Volume + 15.2-18kohm

Track + /freq + 8-8,9kohm

Track - /freq - 9,1-14kohm

Tyhle hodnoty jsem naměřil u mně,pokud byste to mněli trošku jinak nebo tam byla nějaká odchylka tak se nedivte:roker přeci jen nějaký pátek to je co sem si to přepojoval.

Doufám, že to mnohým pomůže:papa:papa

Parada.Tak ja zacnu shanet nejake(mozna starsi-preci jenom to nebude sranda tak aby me to tak nebolelo kdyby neco) radio SONY CDX-R3300.Neml bys(nebo nemohl bys poridit nejake fotky?Diky:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Původně zaslal: Béďa

kdysi se to tu resilo, redukce te vyjde tak na pulku radia coz je nejakejch 1500Kc.. takze to asi moc lidi nekupuje..:roker jinak ja mam radio od Alpine a jako ze bych potreboval tu packu pod volantem nejak nepocituju..;)

Vim ze to neni nutnost ale dost sem si na to zvykl a kdyz uz tam ta packa je...Ale jeste mozna zvazuji moznost CD menice...Ale ten je za nejaky 2000,- a to co umi nevim nevim...Oproti tomu radio.Ale nechce se mi vereit ze to tady nikdo nema..:myslim

cd meniče su podla mna minulosťou veď na cd-mp3 sa vojde 12 albumov a to maš spolahlivo dosť aj na cestu do Chorvatska:D

Ja mam Pioneer DEH-P4900IB ten ma pripojenie pre original ovladanie pod volantom a dokonca aj výstup na externý displey v aute a aj IR dialkové ovladanie v cene a podpora zbernice IP Bus (ovládánie CD/DVD changer, TV, iPod, USB, Bluetooth) a cena 5990Kč všetko v jednom:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

cd meniče su podla mna minulosťou veď na cd-mp3 sa vojde 12 albumov a to maš spolahlivo dosť aj na cestu do Chorvatska:D

Ja mam Pioneer DEH-P4900IB ten ma pripojenie pre original ovladanie pod volantom a dokonca aj výstup na externý displey v aute a aj IR dialkové ovladanie v cene a podpora zbernice IP Bus (ovládánie CD/DVD changer, TV, iPod, USB, Bluetooth) a cena 5990Kč všetko v jednom:super

Nejde mi o tu moznost nacpat tam sest CD(i kdyz je to taky plus),ale spis o to ze ten menic hodim do kufru a neni nic videt a aneprovokuji tim chmataky.Precijenom doufam ze by se mi nikdo hehrabal do auta kvuli seriovymu radiu.A i kdyz vyndam predni panel(na novym kupovanym)Tak mi rozmlati okno a pujdou se podivat jestli neni v kastliku(dost lidi ho tam dava-brachovi takhle vybrali auto v Praglu,mel ho tam..)Ale tohle radio me zaujalo!:potlesk Diky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Původně zaslal: chuck11

Musím všechny bohužel sklamat:D (víc ale potěšit po tomto vašem zjištění);)

Tu redukci vůbec nepotřebujete,stačí být jen trošku šikovný a origo páčka vám bude fungovat i pro Sonku u mně model CDX-R3300,samozřejmně kdo nemá páčku tak si příslušnou funkci muže udělat na kolébkový přepínač:super.

Pro ovládaní dané funkce pro rádio stačí jen mít příslušný odpor.Ty staré je třeba odpájet,nové sem vyvedl pomimo.Samozřejmně je potřeba ještě Jack 3,5mm které se přpojí do rádia.

A teď ti hodnoty odporů které je potřeba docílit pro dannou funkci:

Volume - 20,7-26kohm

Volume + 15.2-18kohm

Track + /freq + 8-8,9kohm

Track - /freq - 9,1-14kohm

Tyhle hodnoty jsem naměřil u mně,pokud byste to mněli trošku jinak nebo tam byla nějaká odchylka tak se nedivte:roker přeci jen nějaký pátek to je co sem si to přepojoval.

Doufám, že to mnohým pomůže:papa:papa

jj přesně tak, jde to udělat na všem, já mam v autě starý radio (snad 1. na mp3, ale hraje dobře) a taky tam je dodělaných pár drátků na ovládání pod volantem, ale to si nechával dělat majtel předemnou...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim modulatorem signalu (redukce) uz cena neni tam vysoka vydel sem uz na pioneer za 650kc ale nevim jak to fakcilo osobne to mam jak tu psal chuck ... jinak ja kdyz sem si vybiral radio sel sem si pro radu za kamosem co ma s audio systemi dost spolecnyho a ten mi rekl SONY -nebrat levny chipi za rok uz nehraje tak jak na zacatku..ALPINE - jedno z nej radii co se vubec dela 50%chipu co se pouziva v alpine radiich si vyrabi alpine sam ..PIONEER takovej lepsi stred...SENCOR ATD - radia pro lidi co potrebujou jen radio nic vic ..tot muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...