Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodloužená záruka


Supersonic

Recommended Posts

Zdravím Vás a chtěl bych se Vás zeptat, především těch, co kupovali auto, na kolik tak vychází prodloužená záruka na auta, tzv. Carlife, vím, že z autobazarů to dělá AAA, ale nevím, kolik chtějí měsíčně a jestli je cena nějak úměrná kupní ceně auta. Předem moc díky za každé info;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Zdravím Vás a chtěl bych se Vás zeptat, především těch, co kupovali auto, na kolik tak vychází prodloužená záruka na auta, tzv. Carlife, vím, že z autobazarů to dělá AAA, ale nevím, kolik chtějí měsíčně a jestli je cena nějak úměrná kupní ceně auta. Předem moc díky za každé info;)

Já ji mám na tři měsíce a stojí to 3.950,-... vztahuje se to na určité věci a toto je to nejzákladnější, co mají v nabídce...myslím si, že u auta za 100.000,- je to adekvátní částka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Piwec

Původně zaslal: Supersonic

Zdravím Vás a chtěl bych se Vás zeptat, především těch, co kupovali auto, na kolik tak vychází prodloužená záruka na auta, tzv. Carlife, vím, že z autobazarů to dělá AAA, ale nevím, kolik chtějí měsíčně a jestli je cena nějak úměrná kupní ceně auta. Předem moc díky za každé info;)

Já ji mám na tři měsíce a stojí to 3.950,-... vztahuje se to na určité věci a toto je to nejzákladnější, co mají v nabídce...myslím si, že u auta za 100.000,- je to adekvátní částka....

Tři měsíce??? To jde i na takhle krátkou dobu:o???

A máte někdo prodlouženou na 3 - 5 let?? A eventuelní měsíční cena???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji mám na tři měsíce a stojí to 3.950,-... vztahuje se to na určité věci a toto je to nejzákladnější, co mají v nabídce...myslím si, že u auta za 100.000,- je to adekvátní částka....

Tři měsíce??? To jde i na takhle krátkou dobu:o???

A máte někdo prodlouženou na 3 - 5 let?? A eventuelní měsíční cena???

Asi jo, alespoň AAA to takhle dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...