Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zhasinani studeneho motoru 306


Irbe

Recommended Posts

Zdravim, mam mesic koupeneho P306 1.4. Kdyz ho nastartuju a je studeny a nepodrzim lehce plyn tak mi chcipa, je to docela neprijemne zvlast kdyz najizdim v takovem stavu na krizovatky:(. Nevite cim by to mohlo byt?

A tedka se mi stalo, ze motor ztratil vykona..proste netahl pri rozjezdu na rychlosti 1 az 3 pak se najednou chytil a zbytek cesty uplne v pohode..cim by to mohlo byt?

A treti dotaz, znate nejaky dobry servis v Ostrave?

Diky moc za rady:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacal bych vycistenim krokoveho motorku volnobeznych otacek, projdi a prohledej historii. Na prilozenem obrazku pod cislem 4

Potom muze byt spatne cidlo teploty motoru pro ECU - ridici jednotku, ale to se priznam ze nevim kde na tomhle motoru je, nejspis nekde na telese termostatu, vetsinou miva zeleny konektor

[upravil dne 28/11/07 Ferry]

post-0-14109597242505_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mojí to dělá něco podobného + motor tarokuje i za tepla (ale nezdechá), diagnostika ukázala chybné čidlo teploty a tlaku nasávaného vzduchu (nerad bych Ti teď kecal, asi to jsou dvě čidla), krokáč jsem měnil a nepomohlo.

Taky Ti doporučuju zajet spíš na diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...