Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení přístrojové desky


Mugatu

Recommended Posts

přístrojovku vytáhneš jak ježka z klece, Musíš spustit volant, zhodit z něho plasty a pak se dostaneš ke šroubkům krycího plastu přístrojovky. Přes volant mi šla celkem blbě vytáhnout. Žárovičku normálně ze zadní strany přístrojovky vyšrubuješ a vyměníš. Někdy tam blbně jenom kontak, mně občas zhasíná kontrolka potkávacích světel. Je tam ještě taková ta tištěná fólie nebo jak se tomu říká. Novější přístrojovky už ji nemají, taky proto bych chtěl překopat tu novou přístrojovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle brožury je to ukazatel hladiny oleje v motoru. Nakonec to asi neberu. Borec za to chce minimálně 1000kč + poštovné. A já sem koupil novou přístrojovku s digitálním měřičem km za 500kč.... Akorát je mi k h**nu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Oni:

Tak nakonec ty budíky asi vezmu, domluvil sem se s ním na osobním setkání a na místě si ty budíky předělám a vyzkouším. Otáčkoměr mi ukazuje jenom někdy, nebo se ručička třepe a už mě to štvě a na to předělání konektorů k nové přístrojovce nemám. Jenom pokud je vubec zrada v otáčkoměru, nebo někde v elektrice. Proto si těch 100km raděj zajedu a vyzkouším si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dneska byl pro ty budíky s podsvícenýma ručičkama na starý model a je to fakt lepší než ty bílé ručičky, co večer nešly moc vidět. Akorát teda ukazatel hladiny oleje neukazuje, ale to se dalo čekat že bude chybět nějaké čislo a jinak ještě při přepnutí z potkávacích světel na dálkové přeblikne kontrolka poze na dálkové a kontrolka obrysovek zhasne, při probliknutí taky zhasne, což teda nechápu, protože budíky jsou z 306 1,6 r.v. 97 (stejně jako mám já) a auto mělo H7, tak nevím proč kontrolky nesvítí současně jako na mojí původní přístrojovce. Jak bude chvilka přidám foto, fakt je to rozdíl. Mám nyní na prodej přístrojovku ze starého typu 306 (r.v.97) s otáčkoměrem i z nového typu 306 (r.v. 99). Ceny dohodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 oni? Myslíš nové jako ty co mám z nového typu na prodej? Nebo ty co sem koupil v novém provedení s 0 najetými km? Tak v druhém případě bys musel asi sáhnout hluboko do kapsy, třeba ti to nevadí, ale příjde mi to zbytečný, navíc ujeté km ti stejně nikdo neuvěří. Já sem sehnal ty budíky s najetýma 153 tis km a na původních sem do dnešního dne najel nějakých 155tis, takže haluz, ale skoro to sedí, ty dva tisíce km není nic, jenom vyměním o něco dřív olej. Stejně bych ale chtěl do auta ty budíky z nového modelu s digitálním ukazatelem km. Kdyby se mi podařila sehnat nebo udělat nějaká ta redukce na konektory, tak tu s tlakoměrem oleje prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle meho ten konektor bude mit jeste dtifler mozna! redukci nikdo mit nebude a podle meho ani nebude mozna,ale cesky rucicky-vis jak? no chtel bych sehnat budiky co si sehnal a ted si je tam dal?no na tech kilometrech uz zase tak nezalezi,je to jen eletronika,tak ty kilometry by meli jit nejak dohnat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

který konektor? Nějaké to čidlo na olej myslíš? Ty budíky sem sehnal náhodou, a zvažoval sem dlouho, jestli stojí za to dávat za ně litr a jet pro ně 100km abych si je mohl odzkoušet, nakonec sem dneska jel a na místě vyzkoušel. Nevím jestlii je tam nechám, ale zatím asi jo. Bohužel o jiných teď nevím, ale kdybych neco objevil budu na tebe myslet a hned dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, kdybych se rozhodl je dávat pryč, tak ti určitě dám vědět. Jediný problém s nima je, že neukazuje společně dálkové a tlumené světla, ale kontrolka přeskočí jenom na dálkové a že nejde ten tlakoměr (hladinoměr?). Jinak super. Dtifler je ten slovák co prodává nd z 306 co nabourala tatrovka? Toho sem se ptal, a prodal by mi konektory jedině i s budíkama, od druhého člověka co sem koupil přístrojovku sem je taky chtěl, ale prodal zvlášť celou elektriku. Ani se jim ale nedivím, taky bych asi za ty konektory bůhví kolik peněz dát nechtěl. Ty máš stejné budíky jak sem měl já původní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na předchozí stránce (č 4. sem dal fotky všech 3 typů přístrojovek co mám. První nahoře je originál co sem měl v autě (nepodsvícené ručičiky), druhá je z nového typu s digi počítadlem km, a třetí je ta, co jsem teďka koupil, připojení na starý typ a má podsvícené ručičky a hladinoměr oleje. Večer dám fotku jak svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...