Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení přístrojové desky


Mugatu

Recommended Posts

zž se to tu řešilo.musíš vycvaknout ten plast co je kolem budíků a pod ním sou šroubky ty vyšroubuješ a pak začne "ježek v kleci" vymotat budíky kolen volantu.mě osobně se to nepovedlo ale stačilo mi budíky pootočit v palubce a dostal sem se tam.přeju hodně zábavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak novej model, ale u staršího musíš povolit 2 matice co drží tyč volantu a volant stáhnout dolů. Pak jdou budíky krásně ven. Pokud nemáš elektronický počítadlo km tak bude problém potom správně nasadit náhon od převodovky. Docela jsem se u toho vyvstekal. :papa

[upravil dne 27/11/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me to slo hned!Musis vysroubovat tri srouby co drzi plast kolem volantu,pak staci vyndat ten horni a uvidis dve hvezdicky dole co drzi ramecek,pak sou dve nahore,az je vyndas pujde i ramecek,pak uvidis dalsi dve dole(pod rameckem) a jednu nahore!A pak uz ji jen vycvaknes ven.Potom se dostanes za pristrojovku..A ted uz zaleci na modelu.Ja mam vzadu dva konektory(modry a zluty),Pro lepsi manipulaci sem si pristrojovku rozdelil na budiky a plast kolem nich(ten je spojen se sklem) a slo to ven krasne(samotne budiky maji na vysku tak 5cm takze se snadno vyndaji),To se rozdeli odmacknutim pacicek(nahore cerne a dole ty pruhledne-musis koukat na cem to"vysi"=povolovat packy,tahat od sebe a koukat jesli se rozdelava.Pozor az to rozendas at si neulomis RAFICKY!!Budou normalne venku a nevim kolik toho vydrzi..Konektory se odpoji cernymi packami(zmacknou se nahoru(je to kolibka a jde pekne stuha tak se neboj zabrat..Hodne zdaru:papa

[upravil dne 28.11.2007 hnjupis]

[upravil dne 28.11.2007 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je resene podsviceni palivomeru a teplomeru u peugeotu 306 ? Mne to sviti nejak slabe, jenom je to lehce osvicene z okolniho svetla, ale podsviceny je jenom rychlomer a otackomer - ty sviti super, u tech dvou mensich budiku je osvetleni docela slabe. Je to tak od vyroby nebo musim vymenit zarovicky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypada na fotce, ze to sviti moc, fotil sem to mobilem a asi si to hodne prisvitil. Musim zhodit i volant abych se dostal k pristrojovce? Pokud ano, tak jak odpojit airbag abych nedostal do tlamy? Ale bylo by celkem zajimave, ze zrovna odesly zarovky u obou mensich budiku? Tady je to trochu lip videt a pripada mi, ze ty male budiky jsou jenom osvicene jak treba ve starych skodovkach a nejsou podsvicene.

post-0-14109597292607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant se sundavat nemusi!Jen ty krytky co tam sou(tri hvezdicky-na vyndani ti staci horni dve a pak uz sundas vrchni kryt a muzes k hvezdickam co drzi budiky).Ale kdybys to chtel sundat tak odpoj akumulator a pod plastovim krytem u volanto je oranzovy konektor a to je airbag.A pak uz s tim muzes hejbat jak chces..Ale podle navodu co sem psal nahore to jde a je to prace na 20min max..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se dneska dival do P306 chlapa z prace na podsviceni a ma rocnik 98 (ja mam 97) a je to uplne jine kafe, budiky osvetleny vsechny stejne intenzivne a prosvicene i rucicky + digitalni ukazatel poctu km. Takze me prirozene hned napadlo jestli by sel prehodit na stavajici konektory tento novy typ pristrojovky? To podsviceni byla jedina vec co se mi libila vic na mojem predeslem aute (felicia ´96) nez na aktualnim (P306 ´97):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...