Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gumy, přezutí, cena..?


aaischa

Recommended Posts

Původně zaslal: wena99

tak u nás na mělníku se celý auto přezouvá a vyvažuje za neuvěřitelných 154kč!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P:mrk

a to nekecám jezdíme tam celá rodina už léta

jo,ale za jedno kolo! :P

tomu prostě nevěřím-když si spočítám,kolik je jen nákupka na ty přiblblé zinkové závaží.....

prostě je to blbost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: wena99

tak u nás na mělníku se celý auto přezouvá a vyvažuje za neuvěřitelných 154kč!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P:mrk

a to nekecám jezdíme tam celá rodina už léta

tak to je luxusní to bych si taky nechal líbit, kde přesně smím li se ptát, klidně do sz aby to nebylo reklamou.. kdyz bych mel nekdy cestu tak bych to vzal při cestě luxusní :)

to neřeš,kdyby fakt dělali za ty prachy,tak mají pořadník na přezutí na zimu od září do února a na letní od března do srpna :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Dalick

Jen tak pro představu - dal jsem 1145Kč za přezutí na tytéž disky (nesehnal jsem za rozumnou cenu plecháče :nevim ) z letních na zimní + vyvážení. Ještě se ke mě chovali jak k obtížnému hmyzu - "Takhle špinavý kola, jó? To jste si to nemoh´umejt!" :o a podobné kecy. Víckrát už mě tam neuvidí. :grr Nevím jestli můžu napsat firmu: tak aspoň takhle - pneuservis v Českém Krumlově na Chvalšinské.

Tak to je huste.. je prezouval ted 215/55/16 z letnich na zimni na origo discich (druhou sadu jest nemam) a platil jsem za 600 korun moravskoslezskych - a to tech zavazi bylo na kazdem kolo v prumeru po 30-50gramu, coz je relativne dost

to vis, to je tvrda mena :roker:D

treba ja za prezuti neplatil nic a za 1200 jsem dostal dve nove zimni gumy :D:myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

pokud budou chtít (a bohužel v tomto mají pravdu), mohou to brát, jako by auto nemělo STK - tedy nemá na silnici co dělat.

nechci do toho moc kecat, ale domnívám se, že v tomto nemáte pravdu. Při nehodě (voláš-li policii) předkládáš OTP, a tam rozměr pneu uveden není, ani pojišťovna při uzavření pojistky si velký TP nefotí, tudíž nezjistí, co na autě mít můžeš a co ne. Pochybuji, že by se do nějakého protokolu o nehodě psal rozměr pneu na autě užitých. Tudíž pojišťovna nemůže mít jakýkoliv důvod nějak zpochybňovat platbu kvůli velikosti použitých pneu. Pokud policii nevoláte ( škoda do 50 litrů), pak rovněž nikdo nikam neuvádí, co máte na autě za pneu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jantar

Původně zaslal: vix

pokud budou chtít (a bohužel v tomto mají pravdu), mohou to brát, jako by auto nemělo STK - tedy nemá na silnici co dělat.

nechci do toho moc kecat, ale domnívám se, že v tomto nemáte pravdu. Při nehodě (voláš-li policii) předkládáš OTP, a tam rozměr pneu uveden není, ani pojišťovna při uzavření pojistky si velký TP nefotí, tudíž nezjistí, co na autě mít můžeš a co ne. Pochybuji, že by se do nějakého protokolu o nehodě psal rozměr pneu na autě užitých. Tudíž pojišťovna nemůže mít jakýkoliv důvod nějak zpochybňovat platbu kvůli velikosti použitých pneu. Pokud policii nevoláte ( škoda do 50 litrů), pak rovněž nikdo nikam neuvádí, co máte na autě za pneu. :myslim

tak to mě moc těší.. docela sem se toho zalek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: Teď jsem si přečetl Tvoji první otázku. Já bych to řešil tak, že bych zajel k nejbližší prodejně ojetých pneu a ráfků, tam bych se snažil ráfky vyměnit s doplatkem a pneu - podle situace - buď tam koupit ojeté, anebo raději nové zimní, např. Barum.

Předtím si zjisti, jaké ráfky přesně potřebuješ: průměr, šířka, ET, počet děr, rozteč děr, průměr středové díry.

Prostě bych tam dal to, co tam patří, ojeté ráfky a pneu nové zimní levné. A je pokoj.

Anebo zkus ty ráfky koupit tady na fóru, ale TY CO TAM PATŘÍ, nenech se zviklat na jiné!

PS: přezutí 4 kol i se závažími a s demontáží/montáží tady stojí 600. Ale v Praze asi víc.

[upravil dne 1.12.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

aaischa: Teď jsem si přečetl Tvoji první otázku. Já bych to řešil tak, že bych zajel k nejbližší prodejně ojetých pneu a ráfků, tam bych se snažil ráfky vyměnit s doplatkem a pneu - podle situace - buď tam koupit ojeté, anebo raději nové zimní, např. Barum.

Předtím si zjisti, jaké ráfky přesně potřebuješ: průměr, šířka, ET, počet děr, rozteč děr, průměr středové díry.

Prostě bych tam dal to, co tam patří, ojeté ráfky a pneu nové zimní levné. A je pokoj.

Anebo zkus ty ráfky koupit tady na fóru, ale TY CO TAM PATŘÍ, nenech se zviklat na jiné!

PS: přezutí 4 kol i se závažími a s demontáží/montáží tady stojí 600. Ale v Praze asi víc.

[upravil dne 1.12.2007 P607Olda]

i to je moznost budu nad tim premejslet, takhle to vypada celkem dosti lip, ne takovy mali kolecka a vsade kolem halda mista :(

kkk.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Halda místa nebude, vnější průměr bude stejný. A na to kašli, nikdo to nevnímá. Když ty liťáky prodáš, můžeš ještě utržit peníze.

no bylo by to místo 185co sou ted 155ky...pravd by se to mozna mohlo dorovnat a poridil bych nejaky lepci gumy...

[upravil dne 1.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...