Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gumy, přezutí, cena..?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj,

mam celkem problém, na mý205ce sou 14ky kola, v TP mam akorát 13ky, možnost nechat dopsat 14ky by byla nebo ne...? nekdo tu psal ze stacilo sehnat jinej tp kterej ma zapsany 14ky a proslo mu to, je tomu tak..? pripadne nasel by se nekdo kdo by mi to pripadne ofotil.. ? ;):cool: a jestli ta moznost neni, ty dysky sou litý a nevypadaj špatně, jenže sou na nich zimní gumy, takže to že bych jezdil v lete na tehlech a na zimu 13ky nejak nepripada v uvahu... co by stálo přezutí 4 gum... případně dá se to udělat doma a pak to jenom zavěst na vyvážení ? O:-) kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jedno co máš v techničáku,akorát až půjdeš na technickou tak musíš mít kola co sou v techničáku.takže ty liťáky si nech na léto a na zimu si sežeň plecháče a gumy podle techničáku.když povalíš na technickou,tak nahodíš plecháče a je to.jako to dělá zkoro každej.a chtěl bych tě vidět jak si doma přezuješ pláště....a ta cena přezutí:zaleží kde si to necháš udělat.u nás chtěl za 4 gumy(pouze přezutí a vyvážení) 200kč ale slyšel sem třeba i 800kč a ty kola je možnost dopsat do techničáku,ale je to šílený lítání po ouřadech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro představu - dal jsem 1145Kč za přezutí na tytéž disky (nesehnal jsem za rozumnou cenu plecháče :nevim ) z letních na zimní + vyvážení. Ještě se ke mě chovali jak k obtížnému hmyzu - "Takhle špinavý kola, jó? To jste si to nemoh´umejt!" :o a podobné kecy. Víckrát už mě tam neuvidí. :grr Nevím jestli můžu napsat firmu: tak aspoň takhle - pneuservis v Českém Krumlově na Chvalšinské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dalick

Jen tak pro představu - dal jsem 1145Kč za přezutí na tytéž disky (nesehnal jsem za rozumnou cenu plecháče :nevim ) z letních na zimní + vyvážení. Ještě se ke mě chovali jak k obtížnému hmyzu - "Takhle špinavý kola, jó? To jste si to nemoh´umejt!" :o a podobné kecy. Víckrát už mě tam neuvidí. :grr Nevím jestli můžu napsat firmu: tak aspoň takhle - pneuservis v Českém Krumlově na Chvalšinské.

tak to je fakt humus, stejne me bude cekat aspon prezuti s tech zimnich.. je to naprd mit 14ky zimni gumy v celkem slusnym stavu, a kdyz poridim druhy tak stejne nebudu mit 13ky na stkacko jedine se s nekym dohodnout na puceni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

je jedno co máš v techničáku,akorát až půjdeš na technickou tak musíš mít kola co sou v techničáku.takže ty liťáky si nech na léto a na zimu si sežeň plecháče a gumy podle techničáku.když povalíš na technickou,tak nahodíš plecháče a je to.jako to dělá zkoro každej.a chtěl bych tě vidět jak si doma přezuješ pláště....a ta cena přezutí:zaleží kde si to necháš udělat.u nás chtěl za 4 gumy(pouze přezutí a vyvážení) 200kč ale slyšel sem třeba i 800kč a ty kola je možnost dopsat do techničáku,ale je to šílený lítání po ouřadech.

To máš pak vidět,co dělá pojšťovna,když má pak při bouračce platit.....a vůbec nezáleží na tom,jestli jsi do někoho naboural,nebo bouchli do tebe.... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je pěkná prasárna za 1145kč a ještě z kecama.by ti za ty prachy měli to auto umejt celý a mektat že sou kola špinavý.a to si nevěděl že budou chtít takový prachy?já se teda ptám předem a kdyby mě řekli ze za to chtěj tolik,tak je pošlu do řiti a dodal bych k tomu,že jim udělám reklamu na tu jejich cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

je jedno co máš v techničáku,akorát až půjdeš na technickou tak musíš mít kola co sou v techničáku.takže ty liťáky si nech na léto a na zimu si sežeň plecháče a gumy podle techničáku.když povalíš na technickou,tak nahodíš plecháče a je to.jako to dělá zkoro každej.a chtěl bych tě vidět jak si doma přezuješ pláště....a ta cena přezutí:zaleží kde si to necháš udělat.u nás chtěl za 4 gumy(pouze přezutí a vyvážení) 200kč ale slyšel sem třeba i 800kč a ty kola je možnost dopsat do techničáku,ale je to šílený lítání po ouřadech.

když tak na to koukám tak s tou pojištovnou to neni moc prijemny, poradis co jak to chodi s tema uradama a jak to všecko vyběhat :myslim moc me to netesi ale nejak bych to snad zmaknul, poradis tedy prosím ? :o:cool: kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dalick

Jen tak pro představu - dal jsem 1145Kč za přezutí na tytéž disky (nesehnal jsem za rozumnou cenu plecháče :nevim ) z letních na zimní + vyvážení. Ještě se ke mě chovali jak k obtížnému hmyzu - "Takhle špinavý kola, jó? To jste si to nemoh´umejt!" :o a podobné kecy. Víckrát už mě tam neuvidí. :grr Nevím jestli můžu napsat firmu: tak aspoň takhle - pneuservis v Českém Krumlově na Chvalšinské.

Tak to je huste.. je prezouval ted 215/55/16 z letnich na zimni na origo discich (druhou sadu jest nemam) a platil jsem za 600 korun moravskoslezskych - a to tech zavazi bylo na kazdem kolo v prumeru po 30-50gramu, coz je relativne dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: filas1

Platil jsem rovnych 500 za přezuti celeho auta:-)

to bych prezil, ale stejne bych potreboval nejak vykoumat jak dopsat ty 14ky do TP, kdyz to je možný, jenom vědět jak :myslim

V TP nemam napsany alu disky, ale na jaro by chtel je hodit na auto.

Kdyz jsem registroval auto,tak na urade se zminil jak na to.Byla odpoved: musim mit od P povoleni ze na moje auto muzou byt namontovany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopsat do TP 14" je "mirákl". Prostě to nejde.

Plecháč na 205 13" vyjde na cca 500,- Kč (ET20) + cca 900-1000 nová zimní guma typu (Polaris2, Matador MP58 apod., tedy "rozumná" guma k dané motorizaci, tedy 205 D)

pyzik: alu disky / plechový disky je prašť jako uhoď, důležitý je rozměr ráfků 5J x 13 apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pyžik

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: filas1

Platil jsem rovnych 500 za přezuti celeho auta:-)

to bych prezil, ale stejne bych potreboval nejak vykoumat jak dopsat ty 14ky do TP, kdyz to je možný, jenom vědět jak :myslim

V TP nemam napsany alu disky, ale na jaro by chtel je hodit na auto.

Kdyz jsem registroval auto,tak na urade se zminil jak na to.Byla odpoved: musim mit od P povoleni ze na moje auto muzou byt namontovany.

chjo ze nevim kde sem to videl, nekdo tu psal ze mu stacilo mit kopii TP v kerym sou na stejnym aute povoleny 14ky... takze to nestaci..? :( u 205ky nekterejch modelu byly 14ky origo, myslim ze nejaky gti-čka.... jakym zpusobem zadat o tohle potvrzení... ? :( v autosalonu se na to asi vykaslou vid... ? na alu disky musí bejt povolení, v tom je rozdil jeslti normal obyc ty puvodní ošklivý nebo alu, to taky je v TP...? je tam napsano kola obyčejná nebo tak... už jsi odpovedel, tak otazku stahuju... dik

[upravil dne 27.11.2007 aaischa]

[upravil dne 27.11.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Dopsat do TP 14" je "mirákl". Prostě to nejde.

Plecháč na 205 13" vyjde na cca 500,- Kč (ET20) + cca 900-1000 nová zimní guma typu (Polaris2, Matador MP58 apod., tedy "rozumná" guma k dané motorizaci, tedy 205 D)

pyzik: alu disky / plechový disky je prašť jako uhoď, důležitý je rozměr ráfků 5J x 13 apod.

a s tou pojistovnou to vazne je tak ze když to člověk ikdyby do nekoho napálí že to před nim někdo zadupne, což s timhle bych to fakt asi neubrzdil kdybych nemel hodne velkej odstup, tak to pojistovna neuhradí... ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

pokud budou chtít (a bohužel v tomto mají pravdu), mohou to brát, jako by auto nemělo STK - tedy nemá na silnici co dělat.

fajn tak to potěší, no budiž no... budu doufat že to dopadne všecko dobře... nejspíš se před stka pokusim s nekym dohodnout za nějakej peniz si od nej pucit 13ky origo, a prezovat, pac kdyz mam na 14kách alu zimní, tak nebudu kupovat další disky, nekde kde prezujou za slusnou cenu, mame kousek do baraku zivnostnika, tak tam by to snad nejak slo...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nechci nijak moralizovat.. spousta lidí jezdí na neschválených pneu a ráfcích, ale dokud se nic nestane, je to pohoda.

Prostě, můžou (a bohužel oprávněně) být na určitých místech někteří jedinci problematičtí. A při nehodách apod. jde už o slušné peníze.

Mrkni co máš napsáno v TP - měl bys tam mít klasiku 165/70 R13.

Mmch, si puč od známého s Peugeotem celá kola, ne ? Na 14" ráfky 13" gumy nedáš ;)... anebo zkus jet na tu STK s těma 14" - pokud někoho nijak nedráždí, teda nelezou extrémně z blatníků - co prostě zkusit, jestli projdou (v nejhorším je budeš muset ty 13" sehnat, ale třeba taky ne) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

hele, nechci nijak moralizovat.. spousta lidí jezdí na neschválených pneu a ráfcích, ale dokud se nic nestane, je to pohoda.

Prostě, můžou (a bohužel oprávněně) být na určitých místech někteří jedinci problematičtí. A při nehodách apod. jde už o slušné peníze.

Mrkni co máš napsáno v TP - měl bys tam mít klasiku 165/70 R13.

Mmch, si puč od známého s Peugeotem celá kola, ne ? Na 14" ráfky 13" gumy nedáš ;)... anebo zkus jet na tu STK s těma 14" - pokud někoho nijak nedráždí, teda nelezou extrémně z blatníků - co prostě zkusit, jestli projdou (v nejhorším je budeš muset ty 13" sehnat, ale třeba taky ne) ;)

v TP mam dvoje rozměry a to:

155/70xR13

165/73xR13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

tak u nás na mělníku se celý auto přezouvá a vyvažuje za neuvěřitelných 154kč!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P:mrk

a to nekecám jezdíme tam celá rodina už léta

tak to je luxusní to bych si taky nechal líbit, kde přesně smím li se ptát, klidně do sz aby to nebylo reklamou.. kdyz bych mel nekdy cestu tak bych to vzal při cestě luxusní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...