Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motory 405


Harry

Recommended Posts

No, ja zarytej naftak.....

starsi modely maj 1,8 TD a vejdes se i do povinnyho ruceni (3500,- Kc) novejsi modely maj 1,9 TD a ten se moc nepovedl....

ta 1,8 ma vykon 66 kW a kdyz ji budes honit, tak se stejnak pres 6,5 litru nedostanes...

Ale tam zalezi na stesti pri koupi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to je to.Naf?ák mě nějak netáhne a není pro mne zrovna ideální :-) Nejede to tak jako bych si představoval a já mám dost benzínu...Vzhledem k tomu,že teď platím za pojistku dost,tak mě to zas tak netíží/vyrovnává se to vlastnostmi motoru 1.9i 94kw jenže to je 205 a mi se líbí 405 nejlépe combi...využil bych to.S 205 jsem spokojen,nerezaví,jede parádně a celkem i rozumně vypadá :-) sice se jí nechci zbavovat poněvadž je nová zadní náprava,brzdy,plat. sv.,rozdělovač,kab. ap.,ale nějak mne to k té 405 táhne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

cau, ja jenonm, ze sem se v ty 1,9 td vezl a moc me nenadchla, pripadala mi dost lina...

ale to byl asi jenom jeden blbej motor, ostatni muzou bejt skvely !!!!

to oddie: dobrou noc a sladke sny ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám teď od včerejška 1.9 Sri 90Kw a zatím po ujetí asi 120Km jsem spokojen.Trošku vyšší spotřeba je dána,zase trošku výkonem...měl jsem možnost nějakou dobu jezdit 205 1.8 naf?ákem a to bylo zdechlejší než my služební pickUp... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když to tak vezmu tak ten motor je skoro stejný s 1.9 z 205 GTI co mám taky :-) tam je motor XU9JA a teď mám XU9J2 rozdíl vidím akorát jiný rozdělovač-minimálně (je tam kovový,kdežto na 205 mám plast či co to je za hmota),a trošku jinak udělané sání,ale jinak je to úplně to samé,i snímače vypadají dle čísel na nich stejně.No pružný je dostatečně a vezme si to dle původního majitele tak 8.5 l,ale on hlavně jezdil krátkou cca 6km trasu do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...