Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plastová (oranžová) tatra pro děti


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš

Neví někdo jestli je možné ještě někde koupit takovou tu klasickou plastovou Tatru 148 sklápěčku ???

Případně pokud se někomu neválí někde nevyužitá ????

Samozřejmě pokud nebude 148, tak bude stačit i 815, ale těch moc už nebylo :roll:D:D

Zkus mrknout nekde na vraku ;) A nebo na opustena piskoviste :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, tak tyhle hračky dělají ještě Plasty a formy Chuchelná.

To Medvěd: na Bruder mi nesahej;), mám dva kluky a vděčnější hračky neznám. Dokonce i tatínek si rád občas pohraje. Ale je pravdou, že na písek jsou ty tatry vynikající. Kluci si s něma taky hrají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bret

Pokud se nepletu, tak tyhle hračky dělají ještě Plasty a formy Chuchelná.

To Medvěd: na Bruder mi nesahej;), mám dva kluky a vděčnější hračky neznám. Dokonce i tatínek si rád občas pohraje. Ale je pravdou, že na písek jsou ty tatry vynikající. Kluci si s něma taky hrají.

To BRUDER

samozřejmě vím, že je to kvalita, ale přeci jen jedno auto za 800 není zrovna láce - i když u kvalitních věcí se ta cena dá logicky odůvodnit, jen těžko bych vysvětlil ročnímu Pavlíkovi, že Ti popeláři nebo hasiči musí být ve skříni, protože byli móóóc drazí. Ta TATRA sice stojí 500 (sklopka), ale aspoň na tom není tolik věcí k ulomení - bagr dostane možná za rok.

btw - je vůbec rozumný mu tu sklopku koupit už teď?? Nemám počkat do příštích vánoc??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Bret

Pokud se nepletu, tak tyhle hračky dělají ještě Plasty a formy Chuchelná.

To Medvěd: na Bruder mi nesahej;), mám dva kluky a vděčnější hračky neznám. Dokonce i tatínek si rád občas pohraje. Ale je pravdou, že na písek jsou ty tatry vynikající. Kluci si s něma taky hrají.

To BRUDER

samozřejmě vím, že je to kvalita, ale přeci jen jedno auto za 800 není zrovna láce - i když u kvalitních věcí se ta cena dá logicky odůvodnit, jen těžko bych vysvětlil ročnímu Pavlíkovi, že Ti popeláři nebo hasiči musí být ve skříni, protože byli móóóc drazí. Ta TATRA sice stojí 500 (sklopka), ale aspoň na tom není tolik věcí k ulomení - bagr dostane možná za rok.

btw - je vůbec rozumný mu tu sklopku koupit už teď?? Nemám počkat do příštích vánoc??

Souhlasím, Bruder není pro roční dítě. I když ta tatra bude teďka taky větší naž je Pavlík. Ale aspoň ji budete využívat místo kočárku:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...