Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový přírůstek do rodiny 306ek


Stifler

Recommended Posts

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Jogin

J , tak si to koupil, hele super :potlesk , priznej se kolik si to zkousel kdyz si stim jel domu :D nechci slyset, ze si to nezkousel, jak to tahne :D:aut

Jak to táhne jsem zkoušel, ale jen na akceleraci, jak táhne šestka, nikoliv na maximálku. Chci aby mi to auto vydrželo, ne abych si ho hned první den rozbil. Navíc na letňákách v zimě neni co zkoušet. Až si to budu chtít vyzkoušet, tak pojedu někam na letiště nebo na jinou dráhu, kde na to jsou podmínky.

Ja Ti želám aby si vlastnou skúsenosťou potvrdil jeho dlhodobú

spoľahlivosť.Pekné autíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: oni

jak rikam,jeden vejkend a jsem u tebe se na to mrknout!!

Přijeď, není problém. Rád tě uvidim. Stačí, abys mi napsal SMS, že jedeš, budu připravenej.

jen co nasporim trochu na beno,jedu....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: amater

nádherný auto, zavidím trošku))

jinak díky za díly cos poslal a at ¨se ta nehoda vyřeši co nejlíp

držim palce

díky a doufám, že budeš s dílama spokojenej... :super No, na vyřešení té nehody si budu muset ještě minimálně pár měsíců počkat...-->teď to zkoumá znalec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Sherlock se nevyplati na takto levna auta, vzhledem k provoznim i porizovacim nakladum.

Co se klasickeho havarijka tyka, pocitej ze bezna taxa na tohle auto je cca 25-30 tisic za havarijni + kradez + zivly + povko, a kdyz to nechas pojistit jen proti zivlum (i nekalym :) ) a povinne ruceni, tak odhadem 15-20 tisic rocne. Pokud ti neprihodi nejaky ten poplatek navic vzhledem k minule nehode...

Zamykani zpatecky vychazelo pred par lety na cca desitku, protoze na sestikvalt se nedela seriove a je nutne jej prizpusobit de facto na zakazku - vic prace. Leda bysme se tri, ctyri dohodli a nechali si udelat najednou :)

Ja jsem k tomu svemu nakonec dokoupil od bullocku zamek na pedaly, jen je treba si na miste vyzkouset, jestli pasuje - rekneme ze jejich standardni rozmery urcene pro 306 opet nepasuji, a je nutne vybrat jiny typ (muzu ti kdyztak i napsat jaky typ mam ja).

Takze asi tak...

At slouzi dele, nez zlata ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Sherlock se nevyplati na takto levna auta, vzhledem k provoznim i porizovacim nakladum.

Co se klasickeho havarijka tyka, pocitej ze bezna taxa na tohle auto je cca 25-30 tisic za havarijni + kradez + zivly + povko, a kdyz to nechas pojistit jen proti zivlum (i nekalym :) ) a povinne ruceni, tak odhadem 15-20 tisic rocne. Pokud ti neprihodi nejaky ten poplatek navic vzhledem k minule nehode...

Zamykani zpatecky vychazelo pred par lety na cca desitku, protoze na sestikvalt se nedela seriove a je nutne jej prizpusobit de facto na zakazku - vic prace. Leda bysme se tri, ctyri dohodli a nechali si udelat najednou :)

Ja jsem k tomu svemu nakonec dokoupil od bullocku zamek na pedaly, jen je treba si na miste vyzkouset, jestli pasuje - rekneme ze jejich standardni rozmery urcene pro 306 opet nepasuji, a je nutne vybrat jiny typ (muzu ti kdyztak i napsat jaky typ mam ja).

Takze asi tak...

At slouzi dele, nez zlata ;)

No, já zase nemam tolik peněz, abych si mohl dovolit nějaký drahý zabezpečení, ale něco dp tphp dát chci, ten zámek na pedály by mohl bejt dobrej nápad, tak mi kdyžýtak pošli nějaký info k tomu a kdybys to měl vyfocený, jak to vypadá, tak to sem hoď taky. Jinak povinný ručení bych teď měl platit (pokud bych ho na XSičku prodlužoval) místo cca 6.000,- Kč bych dával 11.920,- Kč (malus 50%)... :( Takže nevim, jak to bude s pojištěním GTička, ale asi budu muset utýct ke konkurenci. Jen nevim, která konkurence je úplně nejlevnější - teď už mi nejde o kvalitu služeb, ale o co nejnižší cenu. To jsem teda dost klesnul na svých požadavcích, až se za to stydim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No nechci bejt zlej prorok ale myslim ze dneska to neni jen tak utyct k jinej pojistovne uz, protoze z tohohle duvodu si prý předávají databáze a to že maš malus asi nepujde jen tak lehce zatajit, ale uvidíš no ;)

No, o tom právě vim, proto tomu nedávám příliš velkou naději, ale uvidí se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.bullock.cz/prednosti_ex.html

stalo to tenkrat asi dvojku, mozna trojku... nejlepe zajet primo k prodejci a vyzkouset na miru, podivam se o svatcich na typ ktery presne mam (pismenko).

havarijko na tohle auto je fakt rana, kdybych mel platit normalni cenu tak to snad radeji zrusim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

http://www.bullock.cz/prednosti_ex.html

stalo to tenkrat asi dvojku, mozna trojku... nejlepe zajet primo k prodejci a vyzkouset na miru, podivam se o svatcich na typ ktery presne mam (pismenko).

havarijko na tohle auto je fakt rana, kdybych mel platit normalni cenu tak to snad radeji zrusim :)

Vypadá to fakt dobře, najdi číslo a já se pak pokusim někdy v Práglu se dojet podívat na adresu dodavatele a třeba udělám něco pro svýho čtyřkolovýho Mazlíčka... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: P607Olda

Jo, dávej pozor na blbce, kteří spěchaj. Ty si můžeš zazávodit, policista přece nedostane body ani v civilu. Když bys případně někoho zranil, např. holčičku, tak projevíš lítost, a \"dobrý právník\" Tě z toho vyseká.

PS: kolik km tomu tipuješ, než budeš mít nehodu?

Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!! :grr:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spokojený bych byl, kdyby policisté šli příkladem v dodržování předpisů.

Často na Tebe vzpomínám, když se tak vleču svých 300 až 500 km denně, mimo dálnice, předpisovou rychlostí, protože kdybych přišel o řidičák, tak bych se nemohl živit (projektant - nemohu si dovolit platit řidiče).

Často jsem přemýšlel, co by sis pomyslel např. o elektrikáři, který by po pracovní době překračoval předpisy a zapojil třebas fázi na zelenožlutý. Anebo o jiných povoláních, ke kterým patří určitá pevná morálka - charakter, např. učitel, soudce.

Zdůrazňuji, že když jsi měl nehodu, tak jsem nic nepsal, ozval jsem se až tehdy, když sis koupil další žihadlo - potenciální zbraň. Také jsem vyrozuměl, že jsi smolař, což s rychlým autem je dost nešťastná kombinace - můžeš někoho zranit.

Takže Ti přeju, ať ti trest nějak rychle uplyne, případně ať ti část prominou, ale hlavně jezdi opatrně a už nikdy nebourej!

[upravil dne 15.3.2008 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Spokojený bych byl, kdyby policisté šli příkladem v dodržování předpisů.

Často na Tebe vzpomínám, když se tak vleču svých 300 až 500 km denně, mimo dálnice, předpisovou rychlostí, protože kdybych přišel o řidičák, tak bych se nemohl živit (projektant - nemohu si dovolit platit řidiče).

Často jsem přemýšlel, co by sis pomyslel např. o elektrikáři, který by po pracovní době překračoval předpisy a zapojil třebas fázi na zelenožlutý. Anebo o jiných povoláních, ke kterým patří určitá pevná morálka - charakter, např. učitel, soudce.

Zdůrazňuji, že když jsi měl nehodu, tak jsem nic nepsal, ozval jsem se až tehdy, když sis koupil další žihadlo - potenciální zbraň. Také jsem vyrozuměl, že jsi smolař, což s rychlým autem je dost nešťastná kombinace - můžeš někoho zranit.

Takže Ti přeju, ať ti trest nějak rychle uplyne, případně ať ti část prominou, ale hlavně jezdi opatrně a už nikdy nebourej!

Poučení z toho samozřejmě pro mě vyplynulo hned po nehodě, když jsem musel chodit všude pěšky a dost mě to štvalo a moc jsem přemýšlel o všem okolo, co a jak dělat nebo nedělat, ale už je pozdě. Teď bude mít můj vedoucí konečně ten důvod, po kterym touží od doby, co jsem nastoupil k policii, mě vyhodit z práce, tim pádem budu mít i předčasně ukončený vysokoškolský studia a můžu se válet doma a čekat, až budu moct zase začít normálně žít. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!! :grr:xvul

tyjo! a k cemu ti ted bude ta cervena strela? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...