Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vačka


goodfeel

Recommended Posts

Ahojjky.Mam problem s vackou na 405ce. Pred par mesicama sem zjistli ze me to docela bere volej a podezreni padlo na simerinky na ventilech.Tak sme zgeneralkovali celou hlavu(prebrouseny sedla,novy simerinky,cela prerovnana,voditka prebrouseny) no a pri rozdelavani sem zjistil ze dva palce na vacce 3 a 4 o prevodovky nebyly krasne kulaty ale meli ostrou hranu. Tak sem ju nechal opravit,sestelovali se ventily a dalo se to dokupy.Nastartoval sem ale nak to cvakalo jemne tak sem to nechal bejt se to usadi a najelo se tak 20 km ale neusadilo tak sem to znovu rozhodil a vule ventilu byly malinko hnuty(na 3 sacich mist 0,2 bylo 0,15 a vyfukovy dobry) coz se dalo cekat ze se to usadilo ale kdyz sem vyndal vacku tak byl 1 a 2 palec zase ostrej.Muzete me nekdo poradit cim to je? Mazanim to nebude ostriky sem cistil a vsude byl olej tak tam de. Jo a je to 405 r.v.1990 motor XU9M 80kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 20km se ti odřely dva palce na vačce?Tak tomu se nechce ani věřit.Pokud to byly ty opravované,pak svářeč co je navařoval vzal špatnou elektrodu.Na to musí být totiž spec.né obyč.Se zadíranýma vačkama mám bohužel docela bohaté zkušenosti.Po opravě navařením a přebroušením se v motoru trochu ohladí,oleští a pak většinou drží.Chce to nešetřit na kvalitě oleje a vyměňovat radši dřív.Ale to dá rozum že asi na oleji záleží,na to bys přišel i beze mne.Taky se mi jedna válí doma z 1,9 88kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...