Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uz jste psali jeziskovi?


Vvitty

Recommended Posts

tak ja mu napsal na adresu cesky sporitelny a barak je pod stromeckem a minulej tejden do PSA finance a vypada to ze i auto bude pod stromeckem:D

a deti.........................ty dostanou namalovany vse co musime na a do baraku koupit aby byl obyvatelnej:D:D:D

[upravil dne 25/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Co bych si přál??To je těžko říci jedno bych věděl ale není to v mé moci:(

Pro rodinu konkrétně dle co spíš potřebují,dcera šla do podnájmu tak něco do domácnosti,své polovičce asi penízky na zoubky a to nebude málo.

Pro své autí nějaké drobnosti už byly,protože jsem absolvoval technickou a emise,takže mám pokoj takže asi stěrače-gumičky , nějakou tu nemrzku do ostřikovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já potřebuju akorát nový PC (holt 3 GHz P4 už nestačí (já vím, co by za to děti v Africe daly :D)), takže pod stromeček plánuju čtyřjádro se 4 GB paměti. To chvíli vydrží. :) Jinak drobnosti do domácnosti, kteroužto s přítelkyní právě zařizujeme. :) A na autí jsem si pár dárečků už dal, z nichž poslední jsem namontoval včera, takže bude mít zase chvíli smůlu. ;)

P.S.: Pokud by to někoho napadlo: ne, to PC nemám na hry. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si koupil Narex vrtačku v systaineru a s vrtákama :) a tím myslím letos končím, protože nejvíc dárků dostal zatím barák. Ovšem manželka má seznam, že nevím kdy to budu shánět. To má 13. svátek, 24. š.den, 26. narozeniny a mně se nikdo ani nezeptal, jestli s tím souhlasím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto zbytečný /zas budu muset odřezávat spodní větve u stromku aby si Ježíšek nepopíchal p*del až se mi půjde pod stromek vy*rat - asi jsem nebyl hodnej/ - co si tam nedám sám - to nemám. Možná ty tzv. "měkké dárky" - ponožky, košile, pyžamo snad budou i bačkůrky......:super

Ale asi si koupím "momenťák" na "Pažouta".

Nemáte někdo nějaký tip - kde ???

[upravil dne 26.11.2007 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na "Vánoce" je sice ještě snad trochu času (podle mě - asi stará škola) ale / vždycky jsem dost nasrán když , když přijdu do "Hyper, Super" atd... marketu / a tam se vv říjnu už objevují nápisy - VÁNOCE .........

V lednu : příprava na - VELIKONOCE............

Ovšem "peníze jsou vždy až na posledním místě"...........

"Zajímáme se pouze o zákazníka" - jen do tý doby než nám zaplatí.....

END.

:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já už toho moc nakupovat nebudu,něco už sme s maminou obstarali do domácnosti,koupili sme si novej noubok(nic levnýho),syn dostal peňo tak si koupil model letadla na dálkový(super,taky nic levnýho)a cera dostane něco do domácnosti, a autí už dostalo (něco na žízeň a aby vydělo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...