Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

divný volnoběh+dotaz na servo u 406 1.6


DAN2

Recommended Posts

Tak bych měl zase jeden problém. Mám nějaký divný volnoběh, mám hrozně nízké otáčky (nemam otáčkoměr), když je to teplý a nejede to na sytič. Nejhorší je to, když jedu a brzdim motorem, pak vyřadim a dojíždim na volnoběh, tak jsou tak nízký, že už to skoro vypadá že to chcípne, jakmile zastavim, tak se trochu zvýší, ale stejně nejsou asi těch 800 nebo kolik maj bejt.

Ohledně serva, trochu mi sákne hadice a ztrácí se mi kapalina, chci se zeptat, co kdybych to zapomněl dolejt a bylo to pod rysku min. co by se stalo, přestalo by to jen posilovat nebo bych zadřel čerpadlo?

díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie otacky , pozri vsetky vzduchove hadice ci nie je prasknuta, ulomena. To je jedna z moznosti. To servo , ak nebudes mat kvapalinu vobec tak jasne ze ho zadres, ale ked bude pod minimom tak jecha stale, ale ked pojdes prudsie do zatacky tak bude tak divne vrcat, mne to trvalo dlho nez som zistil co je to za zvuk a bolo to servo, lebo malo malo kvapaliny. Stale je narozumnejsie opravit hadicu a doliat to, a budes mat po starostiach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...