Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ISO rámeček 406


blažena

Recommended Posts

Původně zaslal: blažena

Děkuji za foto. Už jen vybrat to pravé rádio a pustit se do montáže. Jo a ještě by mě zajimalo jak propojit autorádio s ovládáním pod volantem? Viděl jsem nějakou redukci, ale myslím že stálo kolem tisíce a to se mi zdá celkem hodně.

Máš 3 možnosti.

1 - koupíš tu redukci

2 - oželíš ovládání

3 - jsi zručný kutil a redukci si vyrobíš doma

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: mitch.mb

A co moznost 3? Jak na to? Radio JVC KD-G333 ???

No k tomu potřebuješ schéma jakým stylem funguje ovládání pod volantem a co vyžaduje ono rádio za signály. Pak už jen vyrobit adaptér. ;)

Ale to už je pro zdatnější elektromechaniky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetsinou tyhle ovladani pod volantem fungujou na principu kombinace ruznych hodnot odporu, takze by se muselo jedine zmerit originalni ovladani od daneho radia a pak podle toho nakoupit odpory a spravne je seradit do odporove site

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blažena

Potřebuji poradit!!! Mám v autě originál autorádio a chci jej vyměnit za jiné, ale mám dojem, že ten ISO rámeček, který inzerují na internetu je malý a nevyplní celý prostor po výjmutí origo autorádia. Nebo se pletu? :myslim Díky za info.

mozna bych vedel o nekom kdo by vymenil ten ramecek pro montaz neoriginalniho radia za ten ramecek co je pod originalnim radiem - clen KDO ho shani protoze bude do auta davat origos misto neorigos radia :D uz jsem ho upozornil na tenhle dotaz, tak zitra se asi ozve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...