Jump to content
Sign in to follow this  
argoo

spojkove lozisko - hluk

Recommended Posts

Na mojej P406 s poctivymi 138 000km sa zacalo ozyvat spojkove lozisko. Po zoslapnuti spojky prestane. Dokedy to vydrzi, co je indikator na vymenu?

-------------------------------------------

P406 2,0HDI, 66kW, r.v. 2002

Původně zaslal: argoo

Na mojej P406 s poctivymi 138 000km sa zacalo ozyvat spojkove lozisko. Po zoslapnuti spojky prestane. Dokedy to vydrzi, co je indikator na vymenu?

-------------------------------------------

P406 2,0HDI, 66kW, r.v. 2002

už ted je nejvyšší čas

Pokud ti to přestane rachtat po sešlápnutí spojky tak se nejspíš bude jednat o špatné ložisko na hřídeli převodovky.

To samé bylo i v mém případě. Spojka se měnila a rachtání bylo stále stejné. Nic víc ti neporadím, ale takhle mi to bylo vysvětleno a lítal jsem s tím i 180km/h po dálnici durch a žádný problém. Zda to ještě jezdí nevím. Auto jsem prodal... :)

Původně zaslal: MPavel

Pokud ti to přestane rachtat po sešlápnutí spojky tak se nejspíš bude jednat o špatné ložisko na hřídeli převodovky.

To samé bylo i v mém případě. Spojka se měnila a rachtání bylo stále stejné. Nic víc ti neporadím, ale takhle mi to bylo vysvětleno a lítal jsem s tím i 180km/h po dálnici durch a žádný problém. Zda to ještě jezdí nevím. Auto jsem prodal... :)

podobne som to mal aj ja na Ticu, zoslapol som lozisko prestalo, tak sme vyhodili prevodovku vymenili spojkove loz. a aj loziska na prevodovke. Myslis ze to prestalo. Figu borovu! A sucasnemu majitelovi so to vysvetlil pri predaji,ze cez leto ked je teplo to nerobilo ale v zime ano. Na Favorite stacilo vymenit len spojkove loz. a bolo htv.:papa:super