Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

folie P 406 Combi


macik.83

Recommended Posts

Původně zaslal: macik.83

nevite nahodou nekdo, kolik by me staly folie na 406ku combi, dozadu na bok a zadni sklo? Mam to jako v akvarku a dost me to stve, pripadne i pisnete, za kolik tak cele auto.. Diky:cool:

mrkni se na ceniky firem co to delaji , maji tam už i ceny k ruznym vozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Ale jestli chceš celé auto s atestem tak to o moc levnejší mít nebudeš...406 je dost velké auto a spotřeba folie je tam velká ale já to dělal před rokem tak to může být levnější ale o moc ne.....

Musim doufat, ze je tu velka konkurance a narazim za dobrou cenu, kazdopadne tam ty folie chci, ne z frajeriny, ale nechci, aby kazdej cvaklej soused koukal, co mam v aute:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

u nas na svk zato beru technicky alebo pokuta a folie musia ist dole.u vas sa to az tak vraj nekontroluje.skus v hladani nieco najst, tato tema sa tu uz riesila vela krat

To je pravda, podivam, ted jsem koukal po netu a co myslite, nabizej mi udelat folie (jeste nevim cenu:myslim) a prej ze mi vystavi papir s mou SPZ a ze to staci a uz se to nemusi zapisovat do TP...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

To je pravda já mám už rok 5% folie je to skoro pohřebák a zatím nikdo nic,byl jsem i hodněkrát v cizině a i na slovensku a měl jsem štěstí.....

Jinak by to pekne mrzelo, vid?:D Akorat, myslis ze ten papir od nich staci a nemusi se to zapisovat do TP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Já atest mám ale jen na zadní boční a zadní okno na předek mi v tak tmavé folii atest nedalia ano dají ti takovou kartičku s atestem ale víš nemusí to každý policajt a ještě v jiném státě akceptovat....

bud kludny.vsade to akceptuju.samozrejme okrem prednych skiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...