Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startování


t.zar

Recommended Posts

Dotaz, mám motor 2,1td , Když je motor studený tak musím při startu sešlápnout plynový pedál až na podlahu, potom to chytne tak na druhé až třetí otočení. Bez plynu to točí asi osmkrát. Když je motor zahřátý tak to chytá normál.Nemáte někdo nějakou skušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jo, ty 2,1TD mají poněkud svojí hlavu a chovají se takhle docela často - nejen v 806, i v jiných autech. Na vině je většinou vstřikovací čerpadlo - Lucas Epic s elektronikou. Pokud to chytá takhle relativně bezproblémově, tak bych do toho nerejpal, pokud se to řádově zhorší, čeká tě repase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím. Mám 806 1,9TD. Včera jsem nenastartoval. Baterka postupně přestávala točit a kontrolky pomaloučku zhasínaly. Hodil jsem ji přez noc na nabíječku. Odpoledne nasadil, točila jak blbá a NIC!:grr Z výfuku se kouřilo. Před tím jsem žhavil nadvakrát(po radě od předchozího majitele - asi špatná žhavička). Dva měsíce to fungovalo bez problémů. Není tam nějaká finta, že po dopojení a znovu připojení AKU to nechce naskočit?:myslim Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...