Jump to content
Sign in to follow this  
t.zar

Startování

Recommended Posts

Dotaz, mám motor 2,1td , Když je motor studený tak musím při startu sešlápnout plynový pedál až na podlahu, potom to chytne tak na druhé až třetí otočení. Bez plynu to točí asi osmkrát. Když je motor zahřátý tak to chytá normál.Nemáte někdo nějakou skušenost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, ty 2,1TD mají poněkud svojí hlavu a chovají se takhle docela často - nejen v 806, i v jiných autech. Na vině je většinou vstřikovací čerpadlo - Lucas Epic s elektronikou. Pokud to chytá takhle relativně bezproblémově, tak bych do toho nerejpal, pokud se to řádově zhorší, čeká tě repase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jojo,je to vstřik.čerpadlo-při studeném startu musí přidat naftu(přesuvník vstřiku-zařízení v čerpadle na studený start),Ty to obejdeš tím,že dáš plný plyn--nechej udělat kontrolu čerpadla.:papa:roker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím. Mám 806 1,9TD. Včera jsem nenastartoval. Baterka postupně přestávala točit a kontrolky pomaloučku zhasínaly. Hodil jsem ji přez noc na nabíječku. Odpoledne nasadil, točila jak blbá a NIC!:grr Z výfuku se kouřilo. Před tím jsem žhavil nadvakrát(po radě od předchozího majitele - asi špatná žhavička). Dva měsíce to fungovalo bez problémů. Není tam nějaká finta, že po dopojení a znovu připojení AKU to nechce naskočit?:myslim Předem díky za rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×