Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 S16


mino

Recommended Posts

Zdrvim panove(popr. i damy);),vazne uvazuji o koupi tohoto auticka.Mam jen obavy o spolehlivosti motoru a s tim souvisejicimi nahradnimi dily,jestli jsou hojne k sehnani a tak:myslim.Neco malo info o S16tce jsem si uz sehnal,ale byl bych vam vdecen kdyby jste mi napali skusenoti s tou vasi.Budu rad za jakoukoliv ifnormaci.Predem diky moc:super

[upravil dne 23.11.2007 mino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsi sám, kdo se chystá na s16ku ;-) Vozil sem se v ní (resp. v saxu VTS 16V) a musim povědět, že zážitek z jízdy je úchvatnej. To auto jede jako ďas. Jestli máš slabšího bráchu (1.4 - měl sem taky), tak ty motory jedou tak do 4tis. ot. stejně, 1.4 pak chcípně, kdežto 16V teprve nastoupí :-D

Ale řikám bacha na to, jestli si předtim jezdil nějakym slabšim autem, tak to pro tebe bude strašnej skok a notno podotknout že hodně krásnejch s16 a bohužel i jejich majitelů skončilo velmi špatně :( Možná by bylo rozumnější pořídit nejdřív 1.4 sporta ;) ale to je tvoje věc...

Jinak spotřeba co sem se tak poptával se pohybuje od 6ti do 10l na 100 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1,4 a myslim že už tohle je slušný svezení předtim jsem měl 106ku ale obsah 1,0 a to se neda srovnat tohle je proste letadlo!!A jel jsem v tom saxu VTS a jako ještě bych si na to asi netroufl !!Protože to je fakt mazec a ta S16 je to same a hlavně jsou to lehka auta a tolik nesedi uz je to celkem nebezpečný!!!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ooouch chlopi tak dostavam pomalu bobky:DNejsem zase az tak vyjezdenej a kdyz pisete ze je to fakt raketa(vim ze to neni slimak,ale netusil sem ze je to az takove zihadlo)tak pomalu uvazuji o necem slabsim,jsem prece jen mlady a chtel bych si tochu uzit:rokerTak myslite ze by pro me(ne zas az tak vyjezdeneho ridice)byla lepsi 1,4sport nebo 1,4quicksilver???Nebo se s tou S16ctkou da jezdit i s rozumem:D??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teda já bych to neviděl tak drasticky s tou s16 :) Pravda je, že když sem měl 1.4ku, tak nebyla kokta 1.9tdi, která by mě na rozjezd a zrychlení předjela, plus osobně vyzkoušená maximálka lehce přes 200km/h tacho na d1, když sem se honil s vw golf 5 :) Je to prostě hodně lehký autíčko :mrk Ještě teda když se vrátim k tomu Šebetovu, tak Neon se svou 406 2.0 16V mi na sprintu nadělil asi dýlku kapoty, pokuď si pamatuju, což si myslim že oproti 1.4 8V docela jde :-)

S16 má oproti tomu ještě o nějakejch 43koní víc ;) Jestli teda vyloženě nechceš dravce na 4ech kolech, tak kup 1.4 a budeš myslim hodně překvapenej ;) Já osobně si ale na s16 na jaře troufnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hale byt tebou tak na začatek jdu do 1.4!!Protože i já byl mile překvapen!!Nevěřil jsem ani tomu že to tak jede!!Hned jak jsem to byl kupovat tak ten kluk co mi to prodaval za ni trochu vzal a ja se uplně zděsil co to dokaže!!A kamaradi když to viděli tak prej co jsem to zas koupil...No a když jsem je pak svezl tak jen otevřeli hubu a bylo ticho jako do těch 150 je to chvilička a pak to tam leze tedy pomaleji ale taky to jede kdyžto tak S16 jde pořád!Takže pozor na to ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...