Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

montáž výfuku


Dave405

Recommended Posts

Původně zaslal: Dave405

:super díky

Jinak za jednu sponku chtějí 280Kč a za gumu kolem 150Kč, to je docela balík.

Mají tam nějaké sponky za 100Kč ale s oválným průřezem a to se na 406 prý moc nehodí :myslim

Kruhová spona s jedním šroubem je originál ale řikají že moc nedrží, prý jsou lepší ty dvoudílný se dvěma šrouby, mě ji dávali v servise a stála cca 90kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ta origos spona je nanic, povoluje se i kdyz jsou tam dve kontra matky, lepsi je ta dvoudilna se dvema srouby, prumer originalni je 61mm, takze podle toho poridit tu dvoudilnou. Gumy jsou vetsinou v poradku, takze se daji znovu pouzit a menit se nemusi. Je dobry koupit nejakou tesnici pastu ( treba Wurth - www.wuerth.cz ) na vyfuky a pred spojenim ty protikusy namazat aby to nefoukalo, obcas ta skulina pak dela docela randal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace. V obchodě mě pořád přesvědčují, že tu dvoudílnou tam nedám, kvůli tomu, že konce trubek jsou rozšířené. Pravda, nevím pořádně jak to vypadá, tak se budu asi rozhodovat na místě.

Ještě přemýšlím, jestli to natřít stříbřenkou nebo né. V servisu mě vždycky přesvědčovali, že je to zbytečné, ať se na to vykašlu, tak nevím. Vím, že se to tu už řešilo..

http://www.druchema.cz/index2.php?id_search=179&id=12&x%5B0%5D=3&x%5B1%5D=3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem střední díl výfuku nedávno u své 406. Výměna je jednoduchá, zadními koly jsem najel na nájezdy(přední kola zabezpečil klíny), povolil svorky a vyndal starý výfuk z gumových držáků. Pak jsem gumový držák nasadil jak na výfuk, tak i na držák karoserie a na spoje nanesl pastu na výfuky a spasoval k sobě. Nakonec jsem to stáhl franc.svěrkou (se dvěma šrouby) a řádně dotáhl 13 klíčem. Výfuk mám zaslaní z www.extravyfuk.cz , kde jsou svorky součástí výfuku zdarma. A provedl zkoušku těsnosti = nastartoval jsem a konec výfuku ucpal na chvilku kusem tkaniny a koukal na spoje, zda-li někde neprofukuje.:super

[upravil dne 23/11/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...