Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

..vytuněnci debílci


Sirael

Recommended Posts

Ani bych nerekl ze je to policejni stat, spis je to stat kde se dodrzujou predpisy a za hustyho provozuje jizda na dalnici plynula.

Jet tam po dalnici je jako z jinyho sveta, povolena je tam 120 +10% tolerance, tak 95% ridicu nastavi tu svoji 130 a proste se plynule jede i za hustyho provozu, to u nas neni mozny, 130 je u nas tak blba rychlost, protoze te kazkou chvili vyblikavaji debilci ve 180 (nemam nic proti vysokym rychlostem, ale kdo chce jet rychle, at se pak taky podle toho chova) a nebo zase na druhou stranu nestacic dobrzdit za avii tu jeji 60-ku. Zlaty Svycarsko :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem LaHab

nedavno jsem jel a zase klasika, vpravo se predhanely kamiony, jel jsem tak 140 a zezadu se prihnal debil s felinou, ktery mel na strese rampu, tam 4 svetla a mohutne svitil. Uz jsem byl rozhodnuty sveho S-formise obetovat (koule :-)) ), protoze kdyz jsem oslneny a brzim, tak mi muzou benga drbat zada a on by to neustal, kdyz jsem si fsiml, ze ten pohlavni organ ma vpredu sedacku s deckem (aspon to tak vypadalo), taxem se nasoukal do mista mezi kamiony (formis + cca 1 m ve 130:-(( ). Lidi jsou dneska proste obcas dementy...

Když to tak vemeš to děcko je jeho ne ? Takže bude asi po něm... Dvě mouchy jednou ranou to se málokdy povede.

( Krutá kamera )

Dřív sem kvůli takovejm měl 120W v dálkovejch, taď mi to příde škoda si kvůli nim pálit paraboly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...