Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vnitrni osvetleni klik dveri


mitch.mb

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

jak jsi nakonec vyřešil ty zadní dveře?

Jelikoz mam v zadnich dverich pouze central a man. okna tak v konektoru na sloupku auta je 7 dratu, ale v konektoru na strane dveri je jen 5 dratu a z toho 4 jdou do zamku a bilej jde sice svazkem taky k zamku, ale v konektoru zamku neni pro nej pouzitej pin. Takze jsem ho prefik a pouzil pro privod diode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já to řešil hlavně vyhřívání zrcátek to byla už kabeláž jinak 3 káblíky protažení šlo jen že byla venku zima Byl únor takže nic moc

pokud ta káblíky drobet namažeš olejem tak to jde daleko líp,v teple se to dělá taky daleko lépe.

A zrcátka jsem sehnal za super cenu tak proč nevyužít:potlesk

[upravil dne 10/12/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to tady pročítal a velmi mne to zaujalo,máme v clubu moc šikovné lidičky :super

ale jak už to tu psal Hanys55,tak by mne zajímalo,jestli to osvětlení někdo montoval do venkovních klik?

Bylo by hezké kdyby se po dálkovém otevření rozsvítily kliky v barvě auta (oranžové) :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

Tak jsem to tady pročítal a velmi mne to zaujalo,máme v clubu moc šikovné lidičky :super

ale jak už to tu psal Hanys55,tak by mne zajímalo,jestli to osvětlení někdo montoval do venkovních klik?

Bylo by hezké kdyby se po dálkovém otevření rozsvítily kliky v barvě auta (oranžové) :super:papa

kamarad to ma na felicii kombi ,červene ledky na červenem autě , sciti to s obrysovkami ,ale zavani to dost tuzinkem:(

[upravil dne 10/12/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

kamarad to ma na felicii kombi ,červene ledky na červenem autě , sciti to s obrysovkami ,ale zavani to dost tuzinkem:(

[upravil dne 10/12/07 Pe.Tr]

no ono kdyby se tam dala jedna rozptylka pod kliku aby nebyla videt a je jakoby osvitila obrys ty diry, pak by to mozna bylo pekny:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...