Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aké máte navigačné CD-SVDO


igor.sk

Recommended Posts

Zdravím všetkých.

Po dlkšej odmlke sa opäť ozývam. Tož som kúpil 406 /309 som predal bratovi/ a je tam navigačný. Na túto tému je tu čosi popísané, ale nikto nedal dokopy kto aký rajón má na CD. Predpokladám najviac tu bude Benelux 2003 ktoré mám aj ja. Chvíľu som si myslel že to nejde nakopírovať, avíza od ludí ktorý mali všakovaké CD ale nemali NOW-HAW, teraz som sa do toho pustil aj odskúšal.Všetko OK. Ak by bol záujem Napíšem s akým programom a dám tu aj odkaz. Mohla by sa tu spraviť celkom fajn zbierka. ;) Cao.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedže mám C-5 rok 2001 tak je to brat 406 a kúpil som ho v D aj s platnou registráciou NAVTEQ. Poslednú mapu mám východnú európu 2006/2007. Staré mapy Benelux, Franciu a Stredné nemecko. VDO Dayton mi pravidelne posiela ponuky ale ceny sú od 100 do 200 Eur. Aj teraz prišla ponuka na Ost Europu 2007/2008. Slovensko mi nerobí problémy a Rakúsko a Taliansko je v 2006/2007 super.Kopírované mapy fungujú. Podotýkam, že toto sú mapy pre VDO navy pre autá r.v. 2001-2003.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dayton tu asi nefunguje. Ja mám Siemens VDO. Bodaj by som sa mýlil.

Ešte otázka na Teba. Koľko súborov a s akými príponami sú na koreni CD. Moje sú .dat, .txt, a hlavne .bin a tých je niekoľko. Čo som pozeral Dayton, ten mal priečinky a jeden .toc, tak to bol iné:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...