Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vasenda II


Stoupa

Recommended Posts

Tak pratele,zde je slibenej report z podzimni prohlidky moji 405ky:

Po predchozi domluve s Mr.Vasendou jsem prirazil v 7*00 a popravde,cekal jsem nejakyho postarsiho manika v monterkach.Noo manik v munduru to byl,ovsem takovy sympaticky mlady:o:o no a zacli jsme rekapitulaci moji poptavky:

Vseobecna zevrubna prohlidka vozu pred zimou+nejake ty mouchy(asi ctrnact dni mi vrze ze zadni napravy-nekdy) a muj chronickej problem s promenlivym tahem pri akceleraci.Doplnil jsem jeste,co kdy bylo za posledni dva roky na aute udelano(jak u doktora),odevzdal klicky a sel bloumat po Praze.

To mi ale dlouho nevydrzelo,tak jsem se zasil v praci a dal par kavicek.

Asi v 10 volal Mr.V.,ze teda jako neco nasli a co ja teda na to rikam:

-sjete brzdove kotouce(chtel jsem je delat az po novym roce,ale je fakt,ze ten levej uz byl docela hustej,teda tenkej)

-kulovej cep rizeni(standartni polozka vypisu zavad pri STK)

-loziska zadni napravy(uz jsem je chtel menit v lete,ale Paul na Kosiku mi rek,ze to je jeste dooooobryyyyyyyyy a ze by to bylo draaaahyyyyyyyy-tak jsme udelali jen tlumice)

-silentbloky na prednich ramenech

-no a nejlepsi na konec:SPOJKA:P

Navrh znel,udelat brzdovy kotouce a kulacek+geometrii,celkem asi za 3000,to jsem mel akorat u sebe,takze prijedte si navecer:):):)

Odpo bylo hotovo,za 3150,-Kccool:

No a ted holt nak poresit ten zbytek-loziska+silentbloky+prace=udajne 4500 az 5000,tak si to asi nadelim k Mikulasi a ta spojka?6500 vysetrim nejdriv po novym roce,leda by mi par lidi odpustilo naky dluhy:D:

Takze ted si musim prebrat,jak to vlastne cely dopadlo;););););)

...kdyz ja bych s tim rad jezdil jeste aspon 100 000km

takze to dopadlo doooooooobreee:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem chtel akorat zkusit novej servis,kterej si doporucil a vidim,ze jsem udelal dobre.Na takovy kluky,ktery dobre delaj a netahaj z tebe jen prachy nenarazis kazdej den,takze tobe taky dik,oddie.

No a motooor jsme nak neprobirali,takze asi v pohode-nebo se mam u tebe zastavit na revizi?:Dsem si dal vcera zeleninovou pizzu a tlaky mam ted faaaakt husty:D:D:D:D:D

PS. po precteni toto tema uzavri pliiiz,thanx,Vasendovci si to uz stejne precetli:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...