Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneuservisy odmitaji prezouvat gumy zakoupene na internetu


petr307

Recommended Posts

Vcera ve zpravach "N@va" jsem zahledl, ze nektere pneuservisy odmitaji prezouvat gumy zakoupene pres net. Pry prichazeji o zisky. Co si o tom myslite? Jake ceny jsou ve vasich pneuservisech za prehozeni (prezuti) kol? Ja platil za prezuti dovezenych kol a vyvazeni 800,- (bez demontaze a montaze na auto). takova cena za 20 min prace mi nepride jako prichazeni o zisk...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez montáže mi to přinde docela drahý, s montáží by to bylo přiměřený. Ale velkou část ceny dělají vyvyžovací tělíska, cena šla hodně nahoru.

Když sou blbí, tak sou blbí, člověk pude jinam a voni přindou o kšeft. To jako, aby sis u nich každej rok kupoval dvoje nový pneu, nebo co?? Já osobně neznám nikoho, kdo kupuje v pneuservisu. Většina na netu nebo v hobby a hypermarketech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja platim s obutim ,vyvazenim a zhodenim z auta a nahodenim spat 300 skk.kde to je si necham pre seba (robi mi to kamos tak preto)

inac by som sa na taky pneuservis vyje... zdaleka co nechce obuvat gumy kupene niekde inde.keby sa k tomu kazdy takto postavil tak to za rok mozu zavriet.by prisli o zisky az vtedy uboziaci:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Bez montáže mi to přinde docela drahý, s montáží by to bylo přiměřený. Ale velkou část ceny dělají vyvyžovací tělíska, cena šla hodně nahoru.

Když sou blbí, tak sou blbí, člověk pude jinam a voni přindou o kšeft. To jako, aby sis u nich každej rok kupoval dvoje nový pneu, nebo co?? Já osobně neznám nikoho, kdo kupuje v pneuservisu. Většina na netu nebo v hobby a hypermarketech.

myslim ze vyvazovacie zavazia nesli az tak hore.to len v pneuservise si za to uctuju pekne prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis a u Vasendu kdyz jsem porizoval predloni zimni gumy mi Rebik rekl at si na internetovych strankach vyberu gumy a on ze mi je osobne primo z toho internetu objedna a necha zaslat k nim do servisu, pak jsem jen prijel a gumy uz na me cekaly za tu internetovou cenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

No vidis a u Vasendu kdyz jsem porizoval predloni zimni gumy mi Rebik rekl at si na internetovych strankach vyberu gumy a on ze mi je osobne primo z toho internetu objedna a necha zaslat k nim do servisu, pak jsem jen prijel a gumy uz na me cekaly za tu internetovou cenu ;)

tak tomu rikam dobry kseft!!! :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal již v jiném příspěvku:

Přezul jsem na GOOD YEAR Ultragrip 7, 195-65-15 cena za nové gumy, přehození na plecháče, vyvážení, umytí AL letních 8150,- Kč. Uvidíme jak budou držet na sněhu. Jen jsem se zmínil,že chci "právě" tyhle a na netu stojí tolik a tolik a HNED dala slevu. Nechci dělat reklamu, ale kupoval jsem je u nás na http://www.gummyland.cz/ :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Ferin007

Bez montáže mi to přinde docela drahý, s montáží by to bylo přiměřený. Ale velkou část ceny dělají vyvyžovací tělíska, cena šla hodně nahoru.

Když sou blbí, tak sou blbí, člověk pude jinam a voni přindou o kšeft. To jako, aby sis u nich každej rok kupoval dvoje nový pneu, nebo co?? Já osobně neznám nikoho, kdo kupuje v pneuservisu. Většina na netu nebo v hobby a hypermarketech.

myslim ze vyvazovacie zavazia nesli az tak hore.to len v pneuservise si za to uctuju pekne prachy

Docela by ses divil, ale ten materiál šel nahoru o stofky procent, navíc ty dřívější levný se už nesmí používat. Ale to platilo už vloni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me to za 800,- prislo hodne drahy a to jeste mi nakukali, ze si musim koupit novy srouby na kola...jeste ze je tam nemel a hned mi je nestrelil. Tu zpravu z N@vy beru trosku s rezervou, ale asi dva servisy tam byly videt, co maj ceduli na vratech, ze z netu neprezouvaj...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Ferry

No vidis a u Vasendu kdyz jsem porizoval predloni zimni gumy mi Rebik rekl at si na internetovych strankach vyberu gumy a on ze mi je osobne primo z toho internetu objedna a necha zaslat k nim do servisu, pak jsem jen prijel a gumy uz na me cekaly za tu internetovou cenu ;)

tak tomu rikam dobry kseft!!! :potlesk

No jasně, ale to platí pro jeden konkrétní internetový obchod ;) a pro gumy, které nemá sám na skladě.

Jinak celkem chápu, když samotné přezutí donesených gum je dražší - resp. spíš obráceně, když při zakoupení gum v servisu je sleva na montáž, tak bych to dělal sám coby servisák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

A jak zjišťují, odkud je máš?? Z netu sou ňák označený?? :myslim:D

spis smeruji k tomu, ze chti prezouvat jen gumy u nich koupene. jinak chapu slevu na montaz, kdyz gumy koupis u nich.

jo a jeste tam ten typek jeden rikal do mikrofonu, ze gumy z netu muzou byt dost nekvalitni!!! tak pozor :D:D:D

[upravil dne 22/11/07 petr307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se zamyslím nad příkladem že: Guma stojí cca v ceníku 1500, já jsem servis a tak ji nakoupím např. 1300Kč, potom si na ní třeba 100Kč přihodím a za vyvážení a přezutí udělám v balíčku ( vyvážení, přezutí, nafouknutí ) na 1 kolo třebas místo 200Kč jen 100Kč. Pokud si zákazník gumu donese sám, tak přijdu o 100Kč zisku na kole a proto naúčtuju 200Kč, čímž se dostanu na vyšší cenu než konkurence a pokud bych chtěl jít níž, tak třeba nebudu mít na splácení přezouvačky atd. A proč bych to dělal s nulovým ziskem ? Když nad tím zapřemýšlím takhle, tak mi to přijde logické. Pořád je dost lidí, kteří si nechají všechno udělat v pneuservisu a nemají ( nebo neví ) na net čas.

Koneckonců když si někdo koupí střechu ( resp. základní tašku ) někde v e-shopu a za mnou přijde pro doplňky ( který už ten e-shop není schopnej sehnat ), tak je taky neprodám s tou slevou s jakou by je zákazník dostal, kdyby si koupil tašky u mně. Chtěj slevy? Ano, já je nabízím včetně kompletního servisu a záruky, ale taky za kompletní dodávku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď sem to nějak nepochopil.

To, že se ti nebude líbit jejich cena, je jiná věc. Mají právo si nasadit senu, jakou chcou, to je jejich svatý právo. Ale diskriminovat mezi gumama, to je jejich blbost. A sprostota. Prvotním "posláním" pneuservisu je přezouvat a spravovat. Prodej je jen doplňková činnost. To je jak kdyby opravář obuvi opravoval jen boty, který sám prodá atd.

Já je nechápu. nikoho takle nedonutí, aby si ty gumy u nich koupil, konbkurence je dost. Akorát přindou o kšeft, na kterým by určitě měli marži. Možná bych to pochopil v době největšího návalu, kdy by UPŘEDNOSTŇOVALI klienty, kteří u nich i nakoupí. Ale takle tam už nikdy nepudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Pokud se zamyslím nad příkladem že: Guma stojí cca v ceníku 1500, já jsem servis a tak ji nakoupím např. 1300Kč, potom si na ní třeba 100Kč přihodím a za vyvážení a přezutí udělám v balíčku ( vyvážení, přezutí, nafouknutí ) na 1 kolo třebas místo 200Kč jen 100Kč. Pokud si zákazník gumu donese sám, tak přijdu o 100Kč zisku na kole a proto naúčtuju 200Kč, čímž se dostanu na vyšší cenu než konkurence a pokud bych chtěl jít níž, tak třeba nebudu mít na splácení přezouvačky atd. A proč bych to dělal s nulovým ziskem ? Když nad tím zapřemýšlím takhle, tak mi to přijde logické. Pořád je dost lidí, kteří si nechají všechno udělat v pneuservisu a nemají ( nebo neví ) na net čas.

Koneckonců když si někdo koupí střechu ( resp. základní tašku ) někde v e-shopu a za mnou přijde pro doplňky ( který už ten e-shop není schopnej sehnat ), tak je taky neprodám s tou slevou s jakou by je zákazník dostal, kdyby si koupil tašky u mně. Chtěj slevy? Ano, já je nabízím včetně kompletního servisu a záruky, ale taky za kompletní dodávku.

ano, pochopim, ze montaz kol je drazsi, pokud si privezu svoje, to je v poradku, mam problem s tim, ze si vyvesi ceduli, ze kola z netu nemeni...to se musim fakt smat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Ferin007

Bez montáže mi to přinde docela drahý, s montáží by to bylo přiměřený. Ale velkou část ceny dělají vyvyžovací tělíska, cena šla hodně nahoru.

Když sou blbí, tak sou blbí, člověk pude jinam a voni přindou o kšeft. To jako, aby sis u nich každej rok kupoval dvoje nový pneu, nebo co?? Já osobně neznám nikoho, kdo kupuje v pneuservisu. Většina na netu nebo v hobby a hypermarketech.

myslim ze vyvazovacie zavazia nesli az tak hore.to len v pneuservise si za to uctuju pekne prachy

Docela by ses divil, ale ten materiál šel nahoru o stofky procent, navíc ty dřívější levný se už nesmí používat. Ale to platilo už vloni.

nedivil ja viem nakupnu cenu.zinkove stoja 1gram 1 skk priblizne.olovene (nesmu sa pouzivat) stoja 60 gramov 12 skk.kolko si zato uctuje pneuservis to neviem ale je to cca raz tolko.niekedy si pneuservis uctoval za olovene 1skk za 1 gram tak si to spocitaj kolko zarabali.od kedy su zinkove tak som v normalnom pneuservise nebol - cenu nepoznam.

ale od kedy su zinkove tak sa ta cena u dealerov nejak nemeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...