Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Palubni pocitac - upozornovani na namrazu


permonik7

Recommended Posts

Pripominam se Pe.Trovi kvuli tomu pocitaci. Kluci, kdyz na to prijdete, tak budu stastna jak blecha. Proste kdyz pocitac nameri teplotu 3stupne a min, upozorni me na displeji hlaskou Risk of ice. Jde o to, ze drive mi to jeste i pipalo pri teto hlasce. Uz to nepipa a ja nevim, kde se to zapina...Poradte, prosim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Pripominam se Pe.Trovi kvuli tomu pocitaci. Kluci, kdyz na to prijdete, tak budu stastna jak blecha. Proste kdyz pocitac nameri teplotu 3stupne a min, upozorni me na displeji hlaskou Risk of ice. Jde o to, ze drive mi to jeste i pipalo pri teto hlasce. Uz to nepipa a ja nevim, kde se to zapina...Poradte, prosim...

a ostatní hlášky PP jsou za doprovodu pípání? jestli neodešel "pípák" do věčných lovišť , dost často se to stávalo u 406.

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladnik Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: petr.travnicek@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

[upravil dne 22/11/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Tak kuprikladu vcera mi pipak pipnul, kdyz mi dosel benzin. Tim predpokladam, ze teda mozna neodesel uplne do vecnych lovist.. Neznam ted z hkavy zadne jine hlasky, u kterych by to pipalo...takze krome ndostatku benzinu nevim jak to zkusit...

rozjezd s otevřenymi dveřmi , nebo s zatačenou ručni brzdou vic mě ted nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem to dopsala do toho stareho vlakna...ze jsem si vzpomnela, ze jsem byla v cervenci na velkym servisu ( po 60 tis. km) a jestli neni mozny, ze by to nejak rozrypali oni tam... Takze to bude ono, pratele...prece vim, ze to proste pipalo a s ruckou se fakt az tak casto nerozjizdim.

Pe.Tr: Kazdopadne mooooc dekuju. Dobra prace:super

A ted uz jenom zustava otazka, jestli s tim pujde neco udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Zrovna jsem to dopsala do toho stareho vlakna...ze jsem si vzpomnela, ze jsem byla v cervenci na velkym servisu ( po 60 tis. km) a jestli neni mozny, ze by to nejak rozrypali oni tam... Takze to bude ono, pratele...prece vim, ze to proste pipalo a s ruckou se fakt az tak casto nerozjizdim.

Pe.Tr: Kazdopadne mooooc dekuju. Dobra prace:super

A ted uz jenom zustava otazka, jestli s tim pujde neco udelat.

prehrat sotware na starou verzi nepujde , leda počkat jestli přijde verze nová ale neveřim tomu že by to tam pípalo , holt se musíš s tím smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...