Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubni pocitac - upozornovani na namrazu


permonik7

Recommended Posts

Původně zaslal: permonik7

Jen nevim, jestli to pujde nejak udelat, aby to pipalo...je to takova malickost, ale hodne uzitecna...Kdyz se prejizdi vetsi vzdalenost a meni se teploty v dusledku inverze, je to fakt moc fajn;)

Ahojky, mně to píše též risk of black ice....a teplota bliká od tří stupňů, ale fakt mi to ještě ani nepíplo a pokud ti nereaguje více věcí na displeji, je možnost aktivace a pokud si nevíš rady kde, je lepší zajet do servisu, kde ti to zkontrolují co máš a nemáš deaktivováno ;) držím palečky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ostatní : Permonice má přehraný software , u te nejnovější verze už upozornění na namrazu nepípá.

Pro Permonika7: prehrat sotware na starou verzi nepujde , leda počkat jestli přijde verze nová ale neveřim tomu že by to tam pípalo , holt se musíš s tím smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Pe.Tra: dekuju moc za cas i snahu, aspon vim, kde je zakopanej pes..uz jsem si pripadala jako blazen, kterej nevi, jestli to vubec kdy pipalo:) No, pockat na novy software..to nevim, jestli se dockam, za rok uz budu jezdit novym, tak uvidime, s cim se vhttp://www.peugeot-club.com/kniha/img/mrk2.gif

:mrkytahnou

Jeste jednou vsem moc dekuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste jednou a spravne

Pro Pe.Tra: dekuju moc za cas i snahu, aspon vim, kde je zakopanej pes..uz jsem si pripadala jako blazen, kterej nevi, jestli to vubec kdy pipalo:) No, pockat na novy software..to nevim, jestli se dockam, za rok uz budu jezdit novym, tak uvidime, s cim se vytahnou:mrk

Jeste jednou vsem moc dekuji za pomoc;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Pro ostatní : Permonice má přehraný software , u te nejnovější verze už upozornění na namrazu nepípá.

Pro Permonika7: prehrat sotware na starou verzi nepujde , leda počkat jestli přijde verze nová ale neveřim tomu že by to tam pípalo , holt se musíš s tím smířit.

takze strucne receno Peugeot zase tunil az te softwaer vytunil:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrejme nemam, koukala jsem a zadne tlacitko s timto napisem tam neni.

Vix: vsak jasny, ale jde spis o to, ze kdyz si na neco proste zvyknes, a pak se to znicehonic samo zmeni, tak je to zvlastni. Na nektere veci se strasne lehce zvyka...viz rozsveceni svetel.. Nehadam se co je lepsi..koneckoncu ja si ani vybirat nemuzu, takze jsem rada za to co mam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

No tak to mam asi smulu... tezko bych si takovou vec vymyslela...v zadnem jinem aute nejezdim... a navic to nepipa ani kdyz klesne tepota pod ty 3 stupne, takze fakt nevim... Vzdycky po startu, kdyz byla kosa, tak to piplo...to vim naprosto bezpecne.. ale uz to nereste, holt mi nezbyva nez se s tim smirit... diky za snahu

Mas pravdu u mne to pipa,r.v. 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...