Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubni pocitac - upozornovani na namrazu


permonik7

Recommended Posts

Původně zaslal: permonik7

Mam 307 a driv mi palubni pocitac pipnul, kdyz se mi na displeji ukazala hlaska "Risk of ice". Nejakym naprosto zahadnym zpusobem jsem si to asi vypla a uz se to tam jen ukazuje a nepipa. Poradite nekdo, jak to nastavit?

auto už poznalo že jsi zkušená řidička a hlásit profikovi takovou věc-na to se ten Palubni počitač nechce snížit.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: permonik7

Mam 307 a driv mi palubni pocitac pipnul, kdyz se mi na displeji ukazala hlaska "Risk of ice". Nejakym naprosto zahadnym zpusobem jsem si to asi vypla a uz se to tam jen ukazuje a nepipa. Poradite nekdo, jak to nastavit?

auto už poznalo že jsi zkušená řidička a hlásit profikovi takovou věc-na to se ten Palubni počitač nechce snížit.:D:D:D

Ja bych ale chtela, aby se k to mu snizil:D Nevis jak na to?? Prosim, prosim, smutne koukam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: permonik7

Mam 307 a driv mi palubni pocitac pipnul, kdyz se mi na displeji ukazala hlaska "Risk of ice". Nejakym naprosto zahadnym zpusobem jsem si to asi vypla a uz se to tam jen ukazuje a nepipa. Poradite nekdo, jak to nastavit?

auto už poznalo že jsi zkušená řidička a hlásit profikovi takovou věc-na to se ten Palubni počitač nechce snížit.:D:D:D

a teploměr ukazuje normalni teplotu , resp. myslim tim realnou teplotu ? risk of ice by mělo bejt od 3stupnu niže

maš esp?

Ja bych ale chtela, aby se k to mu snizil:D Nevis jak na to?? Prosim, prosim, smutne koukam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

ESP máš, pokud Ti při rozjezdu na ledu neprokluzujou kola - teda doufám, že se nepletu

Medo, to je ASR, Peugeot to dela snad jen dohromady, ale nejsem si jist

EDIT > koukam do ceniku a samotny ASR nevidim, takze mas vramci PSA pravdu

[upravil dne 22/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousela, nasla jsem i kde mi to ukazuje jaky je stav jednotlivych nastaveni...ale jen mi to ukaze, ze mam treba zapnuty destovy senzor, zapnute automaticke rozinani svetel a tak...nejde to tam ale zmenit. A nemuzu najit kde se to meni. V manualu to taky neni:( Uz jsem prepinala i ruzne druhy zobrazeni displeje, pac i podle toho se meni nektere funkce...ale taky nic. Fakt uz nevim, zkousela jsem kdeco, nez jsem to hodila sem...Nerada vypadam jak blba blondyna, ale s timhle si fakt rady nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Jasny, to nespecha, je to uz dyl, ale ted zase jak nemrzlo, tak me to tolik netrapilo..ale jednou to slo a budu rada, kdyz to pujde zase. Budete kluci moc hodni... Diky moc:papa..

když mi hodiš pripominku do vlakna Domansky ,tak určitě nezapomenu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...