Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MAM KOUPIT 605?


qity3

Recommended Posts

jozef a jaka by byla cena?

a este daco. Myslite si ze na mojej 306tke se elektrika nes..ere? nevim co se mi nepokazilo tak bych to popsal. Este ze jsem elektrotechnik a nedela mi to taky znacni problem a oprava aut je moje malinke hobby. Jenom mne stve, ze sme se vcul prestahovali do new domu a penisky se dako rozkotulavaji a ze nemam montazni jamu.

[upravil dne 22.11.2007 qity3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak ide o 605

skus ci funguje vsetka elektrika v interieri, prevez sa na tom po nerovnej ceste aby si pocul napravy- ci tam nieco nebucha a tak.motor ak chces dieslovy tak urcite studeny a teply start,ci nekuri.hlavne ci to ma menene oleje pravidelne (mala by tam byt nalepka s poctom km na dalsiu vymenu)kedy boli menene rozvody.vedia tam odchadzat radiatori tak skus ci to v pohode hreje.plecharina by mala byt ok pretoze to ma pozinkovane plechy a ak niekde hnije alebo kvitne tak najskor bolo nieco opravovane, tak to skontroluj ci to nie je po buracke.pokial to ma klimu tak ju vyskusaj.skus servo riadenie ci ide v poriadku.pozri do motorovej casti ci niekde nieco netecie.skus radit vsetky rychlosti a spatecku , ak to ide v pohode tak tiahla su ok (vie to casto po km odchadzat) no a spojku ci nezabera uz na vrchu a nahodou nepresmykuje (stoji to pekne peniaze a zle sa to meni)

mozu sa na tom zle otvarat zadne dvere z vnutra alebo z vonku,alebo nejdu otvorit vobec.je to dost casty jav a nie je problem to opravit (sam som to par krat robil)

no a na nieco prides sam tak good luck a nenechaj sa predajcom nahovorit.

keby som si na nieco spomenul tak to dopisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...