Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aku baterku?


lubo1978

Recommended Posts

Aj je teraz riesim ten problem. Podla mna je uplne jedno ci 40 alebo 50 Ah, dolezity je startovaci prud. Viem ze to spolu suvisi, ale ak zozeniem napr. 40Ah, ktora ma startovaci prud 400A, tak by to malo stacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rikistrecha

Původně zaslal: Cat

Já jsem v předchozích vozech používal.

http://www.autola.cz/?ktg=5135

Kapacitu kterou potřebuješ nevím.

[upravil dne 21.11.2007 Cat]

ak maš klímu daj 55Ah

ak nie je klíma stačí aj 44Ah:papa

klima je pohanana od motora a nie od baterky, pri štartovaní je klíma odpojena

ja mam 1,6 a baterka tam patrí 55Ah, 44Ah baterie sa davaju do 1,4:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarosujo

Aj je teraz riesim ten problem. Podla mna je uplne jedno ci 40 alebo 50 Ah, dolezity je startovaci prud. Viem ze to spolu suvisi, ale ak zozeniem napr. 40Ah, ktora ma startovaci prud 400A, tak by to malo stacit.

to je presne ten problem mala baterka, velky štartovací prud = malá životnosť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, to co tu Dave 405 ukazuje jsou plně vápníkové baterie které nejsou vhodné do starších automobilů, je potřeba vědět jestli automobil má dobíjecí napětí vhodné pro tyto baterie, což by 307 už mohla mít, ale nevim, Ca-Ca baterie potřebuje vyšší nabíjecí napětí než klasická Olověná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pozor, to co tu Dave 405 ukazuje jsou plně vápníkové baterie které nejsou vhodné do starších automobilů, je potřeba vědět jestli automobil má dobíjecí napětí vhodné pro tyto baterie, což by 307 už mohla mít, ale nevim, Ca-Ca baterie potřebuje vyšší nabíjecí napětí než klasická Olověná

Dík za věcnou připomínku. Já to napsal právě sem do sekce modelů 307 a tam ta starost odpadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No docela jsem se divil ale autobaterie nejsou drahé ani u Peugeotu.Ta moje tam byla nejspíš od výroby a odešla po 5letech,je to značka myslím FIAMM.Náhrada by mě přišla kolem 3.000kč a v Peugeotu do 3.000kč takže by jsem vzal určitě v Peugeotu tu co tam patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...