Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavenie zadneho stieraca na P307SW


joky307sw

Recommended Posts

Ahojte,

som majitelom Peugeota 307SW a chcel by som vas poprosit o radu, ako nastavim spravnu vysku [polohu] zadneho stieraca.

Jeho aktualna poloha pri vypnuti je trosku nizsie ako je sklo a preto by som ho chcel posunut vyssie,aby mi neposkrkal zadne sklo, radsej ho teraz ani nepouzivam.

Mal som zhrdzavenu maticu, ktoru sa mi podarilo odhrdzavit a vytocit,ale potom som uz nevedel co dalej, akym sposobom vybrat, resp, posunut stierac vyssie. :myslim Moze mi niekto z vas poradit, ako postupovat?

Velmi pekne dakujem za kazdu odpoved.

jozo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není ten stěrač ohnutý?

Jinak sundá se tak, že odděláš plastový kryt, odšroubuješ matici a sundáš stěrač. Zní to jednoduše, ale právě to sundání stěrače je pěkně divoká věc. Pravděpodobně budeš potřebovat speciální stahovák (já to řešil pomocí matky a klíče) Rukou to dolů asi nedostaneš a rozhodně se to nesnaž vytrhnout.

Měl by tam být tisícihran (přesněji nějaký 36 hran) Přesadíš stěrač o jeden zub a zase to dotáhneš. Jen mám obavu, že ten 1 zub bude moc. V tom případě máš smůlu. Stejně jako já, když jsem potřeboval jeden přední stěrač pohnout o cca 1-2 stupně. Pracně jsem ho sundal a ono prd. Jsem se na to vybodnul. U Tebe by možná mohla být možnost pootočit celým motorkem, ale to je zase jiný postup. Nejdřív to zkus, tak, jak jsem psal...

post-0-14109597215636_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...