Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzpěry na kufr


Georginek

Recommended Posts

Zdravim, nefunguji mi vzpery na kufr uz 306, takze kdyz kufr zvednu zase se sam zavre, uz sem schytal par peknej rad do palice, takze bych se chtel zeptat, jestli se daji opravit, nebo kde bych mohl sehnat nejaky jiny,kde a za kolik? Aby to zas nebyla nejaka brutalni castka!!! Popripade pokud nekdo mate nabidnete.... Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste se poptat v Elitu. V nabidce maji firmu Lesjofors, a ta dela i plynove vzpery. A myslim si ze my nemuseli byt nejak extra drahe . V ecatalogu je treba nemaji. Za zeptani clovek nic neda

:xvul ja treba sem nedavno tam bral retezovou sadu na motorku a nevedel sem ze prodavaji i motodily :xvul

Takze si myslim ze by to slo nejak domluvit... Braly sme normalni tlumice od te firmy,i pruziny, tak uvidite..:)

[upravil dne 20.11.07 Opl405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

V ELITu jsem je našel za cca 800,-za kus. Jinak opravit to jde taky, samozřejmě doma ne, ale před nějakým časem jsem po tom pátral a našel jsem firmu gorcak.cz, oprava stojí 200,- za kus, ale nevím jak je to se životností.

Hmm, Driver me predbehl :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dlouhy potrebujes ? mam doma jedny vzpery na kapotu 406, koupil jsem je a puvodne jsem je chtel davat na moje auto, ale nemam tam drzaky a asi je ani nebudu nijak dodelavat. O vikendu bych je zmeril a kdyz by byly stejny tak bych ti je nechal, tak za 500 obe, v peugeotu stoji 1075 jedna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych potřeboval nějak vymyslet jak tam narvat ještě jedny vzpěry nebo nějaký tužší. Mám tam kvůli reproduktorům vytlumený kufr a je pěkně to víko těžké. Takže ty současné vzpěry nestačí. Sice drží ale je to hrozně na hraně. Nemáte nápad jak to vyřešit? Dát tam ještě jednu na každou stranu? Nebo jiný nápad?? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

já bych potřeboval nějak vymyslet jak tam narvat ještě jedny vzpěry nebo nějaký tužší. Mám tam kvůli reproduktorům vytlumený kufr a je pěkně to víko těžké. Takže ty současné vzpěry nestačí. Sice drží ale je to hrozně na hraně. Nemáte nápad jak to vyřešit? Dát tam ještě jednu na každou stranu? Nebo jiný nápad?? :papa

No leda tak sebou vozit ňákou dřevěnou tyčku a tím víko kufru zajistit - to jsem samozřejmě nemyslel vážně i když ....možná ti nic jinýho nezbyde.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: stalmik

já bych potřeboval nějak vymyslet jak tam narvat ještě jedny vzpěry nebo nějaký tužší. Mám tam kvůli reproduktorům vytlumený kufr a je pěkně to víko těžké. Takže ty současné vzpěry nestačí. Sice drží ale je to hrozně na hraně. Nemáte nápad jak to vyřešit? Dát tam ještě jednu na každou stranu? Nebo jiný nápad?? :papa

No leda tak sebou vozit ňákou dřevěnou tyčku a tím víko kufru zajistit - to jsem samozřejmě nemyslel vážně i když ....možná ti nic jinýho nezbyde.... :papa

No nějak to musí jít když to na tuningu mají ve víku normálně a někteří tam mají i zesilovač což na váze rapidně přidá. Jen jsem se nedopátral jak to mají udělané..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 604ce to mám udělané tak, že jsou prostě dvě vzpěry svařený k sobě, akorát u jedné je uříznuté oko pro přišroubování. Ale záleží jak by se ti to tam vešlo, já jsem musel trochu vyříznout dekl za sedačkama.

Zkusím najít fotku.

[upravil dne 21/11/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Na 604ce to mám udělané tak, že jsou prostě dvě vzpěry svařený k sobě, akorát u jedné je uříznuté oko pro přišroubování. Ale záleží jak by se ti to tam vešlo, já jsem musel trochu vyříznout dekl za sedačkama.

Zkusím najít fotku.

[upravil dne 21/11/2007 Driver]

No bylo by to fajn.. Taky sem si myslel dát tak ještě paralelně jednu vzpěru na každou stranu plus třeba nějakou pružinu někam.. Klidně to upravim.. Lepší něž abymi to useklo ruku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockajte ked zacne riadne mrznut to tie vzpery prestanu fungovat uplne.

Prv nez sa pustis do nejakej upravy zadneho plata a zvarovania vzpier skus popatrat vo svojom okoli ci sa nedaju zohnat silnejsie z nejakeho ineho stroja . Ked som mal 309 riesil som tento problem a kamarat my doniesol vzpery z traktora vysli ma na 300sk ks a boli tak silne ze mi kufor skoro vybil zuby. Skus sa teda opytat v predajni ND na polnohospodarske stroje aj ceny su tam prijatelnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maros735

Pockajte ked zacne riadne mrznut to tie vzpery prestanu fungovat uplne.

Prv nez sa pustis do nejakej upravy zadneho plata a zvarovania vzpier skus popatrat vo svojom okoli ci sa nedaju zohnat silnejsie z nejakeho ineho stroja . Ked som mal 309 riesil som tento problem a kamarat my doniesol vzpery z traktora vysli ma na 300sk ks a boli tak silne ze mi kufor skoro vybil zuby. Skus sa teda opytat v predajni ND na polnohospodarske stroje aj ceny su tam prijatelnejsie.

to není špatnej nápad:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...