Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Levá páčka- blinkry, světla,mlhovky.


Cat

Recommended Posts

Tak už mám problém i já. Všera ráno jsem nastartoval, rožnul světla a nic. Začli svítit asi po 10 ti sekundách. Říkám asi to nějak namrzlo. Vyjedu do práce, dávám blinkr a nic. Náhle 3x blik a zase nic. Pak třebas 8x blik. Prostě to bliká nepravidelně. Dojedu do práce, zamknu a jdu makat. Skončí šichta chci odemknou, nic. To už bylo něco na mě. Nemám totiž ve dveřích zámek. Někdo poškodil při pokusu o vloupání. Tak jsem to zmáčkl snad 20x a stále nic. Zkoušel jsem i vyhledávání a nic. Najednou cvak a odemklo se to. Zkusím zamknout a hle funguje. Odemknu funguje. Jedu tedy domů, světla blinkry blbnou stále. Stavím se do garáže kde mě napadne zapnout automat na světla. Zdá se že je to lepší. Auto bliká. Zapínám oboje mlhovky. Po chvíli zhasnou. Zapínám je znova, Svítí 3km zhasnou. Vše co popisuji je úplně nepravidelné, takže se to snad ani dopodrobna popsat nedá. Je to nějak řízeno počítačem? Víte někdo co s tím? :xvul:xvul:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Nevím, nevím, ale není jen někde upadnutá kostra, nebo špatný kontakt. U toho je nejhorší že je všechno pohromadě.

O víkendu se na to mrknu. Volal jsem kámošovovi co prodává nd a pro mě obě páčky 5300 kč. Prý jsou něco přes 7000 a jsou v kuse. Doufám že to bude nějaká prkotina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cat

Původně zaslal: bigoš

Nevím, nevím, ale není jen někde upadnutá kostra, nebo špatný kontakt. U toho je nejhorší že je všechno pohromadě.

O víkendu se na to mrknu. Volal jsem kámošovovi co prodává nd a pro mě obě páčky 5300 kč. Prý jsou něco přes 7000 a jsou v kuse. Doufám že to bude nějaká prkotina.

předpokládám že kamarád se jmenuje Luděk že?:D

jinak je to opravdu pačkama , vyměnit a je po problemu

[upravil dne 20/11/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Cat

Původně zaslal: bigoš

Nevím, nevím, ale není jen někde upadnutá kostra, nebo špatný kontakt. U toho je nejhorší že je všechno pohromadě.

O víkendu se na to mrknu. Volal jsem kámošovovi co prodává nd a pro mě obě páčky 5300 kč. Prý jsou něco přes 7000 a jsou v kuse. Doufám že to bude nějaká prkotina.

předpokládám že kamarád se jmenuje Luděk že?:D

jinak je to opravdu pačkama , vyměnit a je po problemu

[upravil dne 20/11/07 Pe.Tr]

Tak to jsi se netrefil. Luděk to není. Jinak nevěřím že tolik problémů může způsobit 1 páčka. Kdyby nešlo něco, budiž. Ale je to nepravidelné a nezávislé na sobě. Jednou jde to, podruhé zase ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

no to neni jen jedna pačka jeto cely MUX -multiplex , jsouto obě pačky pod volantem a současti je mini počitač a ovl airbagu , tyhle pačky se obecně měni po 60 tisic km

Dá se to nějak opravit? Na fóru jsem četl že někde snad v Mostě mají jen levou páčku za 2300, nebo 2700. Nechce se mi to hledat.

Tak mi to nedalo. Je to za 2500 >>>TADY<<<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cat

Původně zaslal: Pe.Tr

no to neni jen jedna pačka jeto cely MUX -multiplex , jsouto obě pačky pod volantem a současti je mini počitač a ovl airbagu , tyhle pačky se obecně měni po 60 tisic km

Dá se to nějak opravit? Na fóru jsem četl že někde snad v Mostě mají jen levou páčku za 2300, nebo 2700. Nechce se mi to hledat.

Tak mi to nedalo. Je to za 2500 >>>TADY<<<

to sem to tam dal ja ten kontakt, je to v Kladně a jeto ten cely MUX oběpačky nove origo za 2500,- jedny už jsem tam kupoval tak tam cinkni a uvidiš jestli je ještě má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Pe.Tr

to sem to tam dal ja ten kontakt, je to v Kladně a jeto ten cely MUX oběpačky nove origo za 2500,- jedny už jsem tam kupoval tak tam cinkni a uvidiš jestli je ještě má.

Hele Peto, a byl i s automatikou na svetla?

jj ,ale bez ESP ale třeba ho ma taky ale počitej že bude dražši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už som to tu niekedy dávno písal

idem to pohľadať........... ááá mám to:

bladerunner

Pozorovatel

***

Příspěvků: 273

Bydliště: Michalovce

Online

Nálada: Not Set

[*] Zasláno 27/5/2006 v 22:18 Citovat Hlásit příspěvek adminovi

moja manželka mala asi pred 2 rokmi služobnú 307 2.0 Hdi. preskakovala páčka smeroviek a občas čudne fungovali stierače-po vypnutí ešte asi 3x zotreli okno veľkou rýchlosťou. v servise vymenili páčky. druhý deň asi po prejdení 100 km z ničoho nič sa spustili stierače /svietilo slniečko/ a nešli vypnúť. Tak to odstavila mimo cesty a vypla zapaľovanie. potom už auto nenaštartovala. nasledoval odťah do servisu a náhradné vozidlo. druhý deň šla po auto- samozrejme nič nezistili, auto už štartovalo. Potom sa začali diať čudné veci. Občas, asi tak 1x za 3-4 dni, sa napr. auto nedalo otvoriť diaľkovým ovládaním, potom nechcelo naštartovať, po zamknutí a odomknutí naštartovalo, ale za jazdy sa samé aktivovali svetlá, smerovky, stierače, a vôbec sa nedali vypnúť ovládačmi na páčkach:myslim auto si robilo čo chcelo. trvalo to asi 2 týždne, potom opäť servis a asi opäť vymenili páčky a už bol pokoj.

Peugeot 307 XS 2.0 HDi 66kW/90k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cat

Tak se nám to s kámošem podařilo opravit. No co dodat. Zlaté České ručičky.

69.gif

pripominam bod 7 pravidel:

7. Pokud svůj problém vyřešíte, napište do příspěvku, jakým způsobem jste jej vyřešili, pomůžete tím ostatním se stejným problémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...