Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

106 1.1 2001 ZHASINA


poldy

Recommended Posts

presiel som par Km a po vyradeni rychlosti mi klesli otacky na 500 a motor zhasol, ja som si to ani nevsimol pretoze akurat som spojku pustil tak zas nabehol, lenze potom to iste na par krizovatkach. Cerpadlo podla mna ide ako ma, taha pri stoceni klucika, lambda je pred dozitim, palivovy filter som este nemenil, neviem ako majitel predtym. Cim by to mohlo teda byt? Teraz ide uz zas normalne ale ked je zohriaty tak otacky kolisu od 1000 do 800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek pane, pokud se jedna opravdu o problem s volnobehem, obavam se, ze Te ceka v blizke dobe vymena ... volnobezny ventil se to jmenuje ... uz jsem o tom psal zde http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=4799&page=3 :D Na diagnostice by to meli zjistit, pripadne i nastavit, ale dle me zkusenosti se to jen oddali a vymena probehne pozdeji. Dle roku a typu motoru soudim, ze se jedna o stejny motor, jako mam ja. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakoubek

Zdarek pane, pokud se jedna opravdu o problem s volnobehem, obavam se, ze Te ceka v blizke dobe vymena ... volnobezny ventil se to jmenuje ... uz jsem o tom psal zde http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=4799&page=3 :D Na diagnostice by to meli zjistit, pripadne i nastavit, ale dle me zkusenosti se to jen oddali a vymena probehne pozdeji. Dle roku a typu motoru soudim, ze se jedna o stejny motor, jako mam ja. J.

no to som tam ale mohol pripisat ze motor ma nalietale 33tisic mil co je cca necelych 50tis nasich Km, no segre natom pred rokom cistili, podotykam CISLTILI lambdu lebo bola zasvinena silikonom co tu hajzlici v anglicku pridavali do benzinu a odvtedy to kolise stale, robili jej aj check motora ale mne sa zda ze len pred a nie po vymene hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakoubek

Pouze pro info, ja s ti mel problem poprve v 17t km, pak asi ve 40t, vzdy stacilo jen na diagnostice vymazat a nastavit, ale pak se to zacalo zhorsovat, bylo to stale casteji, sice vzdy stacilo motor zhasnout a znovu nastartovat, ale to mne nebavilo. V cca 50t vymeneno a je klid. J.

vyměněno co? lambda nebo ten volnoběžnej ventil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute. Mam podobny problem. Opisem

Automobil je 106, 1.0(benzin), rv 1995, mam skoro 160 000 km. Za posledne dva tyzdne sa mi staloasi 5 krat, ze pri preradzovani rychlosti (asi zo 4 na 5) sa motor dostal do otacok, ktore su asi kolo 500 (mozno aj menej), a ked som podradil a pridal plyn, tak to snim nic nespravilo. a ked som sa dostal az na stupen 1 a rychlost asi 10km/h, tak uplne zdochol. Potom som ho vypol (otocil klucom). Niekedy mi indikator a ani samotne cerpadlo nenaskocilo, takze neslo ani nastartovat. Po niekolkych pokusoch (asi 1 minuta), ked som stale vypinal a zapinal kontrolky, mi nabehlo aj cerpadlo a dalo sa aj nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Podlesny

Caute. Mam podobny problem. Opisem

Automobil je 106, 1.0(benzin), rv 1995, mam skoro 160 000 km. Za posledne dva tyzdne sa mi staloasi 5 krat, ze pri preradzovani rychlosti (asi zo 4 na 5) sa motor dostal do otacok, ktore su asi kolo 500 (mozno aj menej), a ked som podradil a pridal plyn, tak to snim nic nespravilo. a ked som sa dostal az na stupen 1 a rychlost asi 10km/h, tak uplne zdochol. Potom som ho vypol (otocil klucom). Niekedy mi indikator a ani samotne cerpadlo nenaskocilo, takze neslo ani nastartovat. Po niekolkych pokusoch (asi 1 minuta), ked som stale vypinal a zapinal kontrolky, mi nabehlo aj cerpadlo a dalo sa aj nastartovat.

no kamo to mas pruser, alebo ja? mne to robi len obcas a uz nezhasina vobec a ak by to bolo tym ventilom tak by to robil hadam castejsie, jazdim denne 80km a nic sa zas nedeje, ale mozno sa mylim, kuchar nemoze vediet setko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...